اعلام جزئیات چگونگی پذیرش دانشگاه فرهنگیان از میان داوطلبین کنکور 95

اعلام جزئیات چگونگی پذیرش دانشگاه فرهنگیان از میان داوطلبین کنکور 95

کدام گروه از داوطلبان کنکور 95 می‌توانند دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کنند.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان به پذیرش ۱۰ هزار دانشجو معلم از طریق کنکور سال ۹۵ به شرط پذیرش داوطلبان در این دانشگاه اشاره نمود.

نعمت‌الله موسی‌پور در رابطه با ضوابط جذب دانشجو معلم از بین داوطلبان آزمون سراسری سال 95 توسط دانشگاه فرهنگیان اذعان نمود: امسال حدود 10 هزار نفر از میان داوطلبان کنکور 95 و ذیل قانون متعهدین خدمت در دانشگاه فرهنگیان جذب خواهند شد.

وی ادامه داد: دانشجو معلمان پس از اتمام تحصیل از بوم برای بوم یعنی از منطقه‌ای خاص برای خدمت در همان منطقه جذب خواهند شد و پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان با توجه به امکانات دانشگاه در استان خود یا منطقه‌ای دورتر آموزش خواهند دید.

همچنین شرط پذیرش داوطلبان در دانشگاه فرهنگیان داشتن تراز نمره 6500 است همچنین معدل سه سال پایانی دوره دبیرستان آنها باید بالای 15 و حداکثر سن داوطلبین بایستی 22 سال باشد.

موسی‌پور به اینکه پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان در 16 رشته کارشناسی تحصیل خواهند نمود اشاره کرد و ادامه داد: توزیع افراد در استان‌ها متفاوت می باشد، به‌عنوان نمونه بیشترین پذیرش را با تعداد 1400 نفر در استان تهران و 1200 نفر در استان خوزستان خواهیم داشت.

همچنین یک سوم ظرفیت جذب دانشجومعلم اختصاص به خانم‌‌ها و دوسوم اختصاص به آقایان دارد و این افراد بر اساس نیازهای اقلیمی و جنسیتی آموزش‌ و پرورش در سال 1399 پذیرش خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان به اینکه در تمام رشته‌های مورد نیاز آموزش ‌‌و پرورش جذب دانشجو خواهم داشت اشاره نمود و گفت: ‌از تعداد 10هزار ظرفیت، 4هزار و 500 ظرفیت به آموزش‌ ابتدایی اختصاص دارد و مابقی مربوط به دوره متوسطه می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...