اعلام افزایش ظرفیت پذیرش رتبه‌های برتر کنکور در دانشگاه علوم پزشکی تهران

اعلام افزایش ظرفیت پذیرش رتبه‌های برتر کنکور در دانشگاه علوم پزشکی تهران

ظرفیت پذیرش رتبه‌های برتر کنکور در دانشگاه علوم پزشکی تهران افزایش خواهد یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در این باره اظهار نمود: ظرفیت پذیرش رتبه های برتر کنکور در این دانشگاه افزایش خواهد یافت، هرساله 60 تا 70 نفر از رتبه های تک و دو رقمی کنکور دانشگاه علوم پزشکی تهران را برای تحصیل خود انتخاب می نمایند، امید است امسال نیز با ارتقاء جایگاه بین المللی دانشگاه و افزایش ظرفیت پذیرش تعداد بیشتری از این افراد وارد دانشگاه گردند.

دکتر علی جعفریان جایگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران در رتبه بندی‌های بین المللی را خوب و رضایت بخش توصیف نمد و اضافه کرد: خوشبختانه این دانشگاه علی رغم همه مشکلاتی که دارد در آخرین رتبه بندی تایمز توانست رتبه خود را بین 500 تا 600 حفظ نماید. در واقع این دانشگاه تنها دانشگاه علوم پزشکی کشور است که در این رتبه بندی قرار دارد.

از حدود 10 هزار دانشگاه علوم پزشکی دنیا 800 دانشگاه اول در رتبه بندی تایمز قرار داده می شوند که در آخرین رتبه بندی 8 دانشگاه از ایران انتخاب شد و دانشگاه علوم پزشکی تهران تنها دانشگاه حوزه پزشکی بود که در این رتبه بندی جایگاه داشت.

دکتر جعفریان همچنین خاطرنشان نمود: همچنین سال گذشته زیر گروه ها نیز در رتبه بندی تایمز قرار گرفتند که دانشگاه علوم پزشکی تهران از بین 800 دانشگاه صاحب رتبه در این رتبه بندی توانست رتبه 75 را کسب نماید، اما امسال تنها امتیازات در این رتبه بندی ذکر شد که در حوزه آموزش نیز بیشترین امتیاز را کسب نموده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در رابطه با موفقیت های تحصیلی دانشجویان دوره‌های مختلف اذعان داشت: خوشبختانه در این زمینه نیز دانشگاه علوم پزشکی تهران جایگاه قبلی خود را حفظ نموده است و امیدواریم همانند سال‌های گذشته که 60 تا 70 نفر از 100 نفر برتر کنکور دانشگاه علوم پزشکی تهران را انتخاب نمودند، امسال نیز دانش آموزان رتبه های برتر کنکور سراسری این دانشگاه را برای تحصیل خود انتخاب نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...