انتشار تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی آینده دانشگاه علمی کاربردی

انتشار تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی آینده دانشگاه علمی کاربردی

تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه علمی کاربردی ابلاغ گردید.

معاون آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص اظهار نمود: بخشنامه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ این دانشگاه به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی ابلاغ شده است.

محمد علی اخوان ادامه داد: با توجه به مصوبه کمیته تخصصی شورای تخصصی آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تقویم آموزش نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی دانشگاه در تاریخ 26 مرداد ماه 95 ابلاغ گردیده است

بر طبق تقویم آموزشی این دانشگاه ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشگاه جامع برای نیم‌سال اول تحصیلی ۹۵- ۹۶ از ۱۶شهریور آغاز و تا ۲۴ شهریور ادامه خواهد یافت.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی موکدا بیان نمود: کلاس‌های درسی نیمسال تحصیلی اول این دانشگاه از ۲۷ شهریور آغاز خواهد شد.

اخوان به اینکه دانشجویان نیمسال اول از ۱۱ تا ۱۵ مهر برای حذف و اضافه فرصت دارند اشاره نمود و اظهار داشت: نیمسال اول تحصیلی در ۱۶ دی به اتمام خواهد رسید و امتحانات این نیمسال ۱۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار خواهد گردید.

وی به اینکه دانشجویان نیمسال اول از ۱۰ تا ۱۴ مهر برای حذف و اضافه فرصت دارند اشاره نمود و گفت: نیمسال اول تحصیلی در ۱۶ دی به اتمام می رسد و امتحانات این نیمسال ۱۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار می گردند.

اخوان در نهایت تصریح نمود: رعایت و اجرای دقیق تقویم آموزشی دانشگاه یکی از وظایف مهم و اساسی شوراهای آموزشی استان و مراکز علمی کاربردی می باشد و اجرای صحیح آن یکی از شاخص‌های مهم در سنجش و ارزیابی عملکرد واحدهای استانی به شمار می رود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...