انتشار تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی آینده دانشگاه علمی کاربردی

انتشار تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی آینده دانشگاه علمی کاربردی

تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه علمی کاربردی ابلاغ گردید.

معاون آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص اظهار نمود: بخشنامه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۹۶ این دانشگاه به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی ابلاغ شده است.

محمد علی اخوان ادامه داد: با توجه به مصوبه کمیته تخصصی شورای تخصصی آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تقویم آموزش نیمسال اول تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه به واحدهای استانی، موسسات و مراکز آموزشی دانشگاه در تاریخ 26 مرداد ماه 95 ابلاغ گردیده است

بر طبق تقویم آموزشی این دانشگاه ثبت‌نام و انتخاب واحد دانشگاه جامع برای نیم‌سال اول تحصیلی ۹۵- ۹۶ از ۱۶شهریور آغاز و تا ۲۴ شهریور ادامه خواهد یافت.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی موکدا بیان نمود: کلاس‌های درسی نیمسال تحصیلی اول این دانشگاه از ۲۷ شهریور آغاز خواهد شد.

اخوان به اینکه دانشجویان نیمسال اول از ۱۱ تا ۱۵ مهر برای حذف و اضافه فرصت دارند اشاره نمود و اظهار داشت: نیمسال اول تحصیلی در ۱۶ دی به اتمام خواهد رسید و امتحانات این نیمسال ۱۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار خواهد گردید.

وی به اینکه دانشجویان نیمسال اول از ۱۰ تا ۱۴ مهر برای حذف و اضافه فرصت دارند اشاره نمود و گفت: نیمسال اول تحصیلی در ۱۶ دی به اتمام می رسد و امتحانات این نیمسال ۱۸ تا ۳۰ دی ماه برگزار می گردند.

اخوان در نهایت تصریح نمود: رعایت و اجرای دقیق تقویم آموزشی دانشگاه یکی از وظایف مهم و اساسی شوراهای آموزشی استان و مراکز علمی کاربردی می باشد و اجرای صحیح آن یکی از شاخص‌های مهم در سنجش و ارزیابی عملکرد واحدهای استانی به شمار می رود.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...