سال تحصیلی جدید و افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی

سال تحصیلی جدید و افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی

شهریه دانشگاه جامع 10 درصد افزایش خواهد یافت.

آقای بهزاد بهرامی نسب در اینم رابطه اظهار داشت : شهریه های این دانشگاه در طی سال های گذشته افزایشی نداشته است و امسال بر اساس مصوبه دانشگاه حدود ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

 ایشان افزودند: برای سال تحصیلی در پیش رو در ۲۶۰ رشته و ۴ هزار و ۵۷ کد رشته محل پذیرش دانشجو کارشناسی داریم و ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی تعداد ۷۹۵ هزار نفر برآورد شده است.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی افزود: داوطلبانی که تا ۳۱ شهریورماه فارغ التحصیل شوند می توانند برای دوره های مهر و بهمن ماه این دانشگاه اقدام کنند اما داوطلبانی که مدارک فارغ التحصیلی آنها در تاریخ ۳۱ بهمن ماه تدوین می شود تنها قادر به ثبت نام در دروه های بهمن ماه این دانشگاه خواهند بود.

آقای بهرامی نسب این سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی عنوان کرد: همینطور دفترچه پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی دانشگاه جامع نیز طی دو هفته آینده از طرف سازمان سنجش منتشر می گردد .

وی تصریح کرد:  در این دانشگاه ۲ هزار رشته محل جدید مصوب گردیده است که در دفترچه های پذیرش منتشر شده اند.

آقای بهرامی نسب با بیان اینکه دفترچه پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اوایل هفته آینده از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد گفت: در دوره کاردانی این دانشگاه در ۳۶۱ رشته و ۶ هزار و ۳۰۳ رشته محل پذیرش دانشجوداریم.

در خاتمه این مقام مسئول خاطر نشان کرد: متقاضیان پذیرش در این دانشگاه برای مقاطع کاردانی امکان انتخاب ۳۰ کد رشته محل و برای  مقاطع کارشناسی امکان انتخاب ۲۰ کد رشته محل را دارند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...