پرداخت وام ویژه دکتری به تمام متقاضیان

پرداخت وام ویژه دکتری به تمام متقاضیان

صندوق رفاه سعی دارد که وام ویژه دکتری به دانشجویان سال اول و دوم که در امتحان جامع شرکت ننموده‌اند نیز پرداخت گردد.

فردین تقی‌زاده معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در این خصوص اظهار نمود: ثبت‌نام انواع وام‌های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید که فرصت آن پایان یافت، مجددا تا ۲۰ شهریورماه تمدید شده است، لذا دانشجویانی که تاکنون برای دریافت وام ثبت‌نام ننموده‌اند، می‌توانند برای ثبت‌نام تا ۲۰ شهریورماه به سایت صندوق رفاه دانشجویان به نشانی اینترنتی www.swf.ir مراجعه فرمایند.

تقی‌زاده در رابطه با چگونگی پرداخت وام ویژه دکتری اذعان نمود: اعطای وام ویژه دکتری از اواسط سال ۹۳ طی بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است و دانشجویان بعد از سپری کردن امتحان جامع و تصویب پروپزال (طرح پیشنهادی) مجاز به دریافت این وام می شدند.

معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان افزود: وام ویژه دانشجویان دکتری تا پایان سال ۹۴ به صددرصد متقاضیان اعطا شده است و در حقیقت همه دانشجویانی که از طرف دانشگاه‌ها به صندوق رفاه دانشجویان معرفی شده اند وام ویژه دانشجویان دکتری را دریافت نموده اند و هیچ درخواستی بی‌پاسخ نمانده است.

وی در ادامه به تغییر شرایط اعطای وام ویژه دانشجویان دکتری اشاره نمود و گفت: براساس سیاست وزارت علوم وام ویژه دانشجوی دکتری به دانشجویان سال اول و سال دوم که هنوز در امتحان جامع نیز شرکت نکرده‌اند، اعطا خواهد گردید.

معاون تسهیلات دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در پایان سخنانش افزود: مبلغ وام ویژه دانشجویان دکتری ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان است که این وام به دانشجویان روزانه، غیربورسیه و غیرشاغل پرداخت خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...