کاهش شهریه برخی رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد 95

کاهش شهریه برخی رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد 95

شهریه برخی رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۵ اعلام شد.

سخنگوی دانشگاه آزاد شرایط و جزییات کاهش شهریه برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد را اعلام نمود و افزود: این میزان حداکثر ۵۰ درصد شهریه نسبت به سال ۹۴ می باشد.

 مجتبی علوی فاضل بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی بدنبال دریافت شهریه اضافه نیست و شهریه همواره به عنوان یک متغیر غیرقابل انکار برای دانشگاه های غیر دولتی و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ها بوده است و بدین سان دانشگاه‌آزاد نیز همواره تلاش نموده است میزانی از دانشجویان شهریه دریافت کند که تنها بتواند پاسخگوی هزینه ها باشد.

وی اضافه کرد: در راستای این نیاز هرساله با شروع سال تحصیلی میزان شهریه دریافتی رشته/ محل ها در هیات امنای این دانشگاه مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد.

سخنگوی دانشگاه ‌آزاد اسلامی ادامه داد: از مهرماه سال جاری سه نوع دریافت شهریه خواهیم داشت و براساس آخرین تصمیم هیات امنای دانشگاه‌ برای دانشجویان ورودی سال ۹۵ حداکثر ۱۵ درصد افزایش شهریه، دانشجویان موجود حداکثر ۱۵ درصد افزایش در شهریه متغیر و تا ۵۰ درصد کاهش شهریه برای برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون را خواهیم داشت.

علوی فاضل بیان نمود: هدف از تاسیس دانشگاه آزاد نه کسب سود بلکه خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه می باشد و این دانشگاه تصمیم دارد در راستای تحقق اهداف نقشه جامع علمی کشور و بالابردن جذابیت رشته های مورد تاکید این نقشه، کاهش شهریه تا ۵۰ درصد را در خصوص این رشته‌محل‌ها به استان ها ابلاغ نماید.

وی در رابطه با ساز و کار کاهش شهریه برخی رشته های بدون آزمون این دانشگاه اذعان داشت: کاهش شهریه در رشته‌های نامبرده تا میزان حداکثر ۵۰ درصد شهریه سال ۹۴ خواهد بود و این موضوع در دستور کار هیات امناهای استانی دانشگاه آزاداسلامی قرار دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...