کاهش شهریه برخی رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد 95

کاهش شهریه برخی رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد 95

شهریه برخی رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد ۹۵ اعلام شد.

سخنگوی دانشگاه آزاد شرایط و جزییات کاهش شهریه برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد را اعلام نمود و افزود: این میزان حداکثر ۵۰ درصد شهریه نسبت به سال ۹۴ می باشد.

 مجتبی علوی فاضل بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی بدنبال دریافت شهریه اضافه نیست و شهریه همواره به عنوان یک متغیر غیرقابل انکار برای دانشگاه های غیر دولتی و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ها بوده است و بدین سان دانشگاه‌آزاد نیز همواره تلاش نموده است میزانی از دانشجویان شهریه دریافت کند که تنها بتواند پاسخگوی هزینه ها باشد.

وی اضافه کرد: در راستای این نیاز هرساله با شروع سال تحصیلی میزان شهریه دریافتی رشته/ محل ها در هیات امنای این دانشگاه مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد.

سخنگوی دانشگاه ‌آزاد اسلامی ادامه داد: از مهرماه سال جاری سه نوع دریافت شهریه خواهیم داشت و براساس آخرین تصمیم هیات امنای دانشگاه‌ برای دانشجویان ورودی سال ۹۵ حداکثر ۱۵ درصد افزایش شهریه، دانشجویان موجود حداکثر ۱۵ درصد افزایش در شهریه متغیر و تا ۵۰ درصد کاهش شهریه برای برخی از رشته های کاردانی و کارشناسی بدون آزمون را خواهیم داشت.

علوی فاضل بیان نمود: هدف از تاسیس دانشگاه آزاد نه کسب سود بلکه خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه می باشد و این دانشگاه تصمیم دارد در راستای تحقق اهداف نقشه جامع علمی کشور و بالابردن جذابیت رشته های مورد تاکید این نقشه، کاهش شهریه تا ۵۰ درصد را در خصوص این رشته‌محل‌ها به استان ها ابلاغ نماید.

وی در رابطه با ساز و کار کاهش شهریه برخی رشته های بدون آزمون این دانشگاه اذعان داشت: کاهش شهریه در رشته‌های نامبرده تا میزان حداکثر ۵۰ درصد شهریه سال ۹۴ خواهد بود و این موضوع در دستور کار هیات امناهای استانی دانشگاه آزاداسلامی قرار دارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...