آغاز ثبت نام دوره های کاردانی و فنی حرفه ای 95

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی و فنی حرفه ای 95

ثبت نام دوره های کاردانی و فنی حرفه ای 95 آغاز گردید‌.

مشاور عالی سازمان سنجش اذعان نمود: ثبت نام دور های کاردانی و فنی حرفه ای آغاز گردیده است.داوطلبان خواهند توانست به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با استفاده از دفترچه راهنما اقدام به ثبت نام نمایند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: تمامی داوطلبان متقاضی برای شرکت در ثبت نام دوره های کاردانی و فنی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی از هم اکنون خواهند توانست با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام نمایند.

گزینش دانشجو در هر یک از کد رشته محل‌های تحصیلی بر طبق معدل کل دیپلم در گواهی معتبر دیپلم، فوق دیپلم و سهمیه‌های مشخص شده و با توجه به صلاحیت‌ها بر اساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد.

توکلی تصریح نمود: پرداخت هزینه ثبت نام اینترنتی بوده و داوطلبان می‌توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با پرداخت مبلغ یکصد و هشتاد هزار ریال(18 هزار تومان) اقدام به ثبت نام نمایند.

وی یادآور شد: دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه که تا 31 مرداد ماه 95 موفق به اخذ مدرک دیپلم می‌گردند، مجاز به انتخاب کد رشته محل‌های نیمسال اول و دوم تحصیلی (مهر و بهمن ماه) می باشند و دانش آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا 30 مهر ماه 95 موفق به گرفتن دیپلم می‌شوند، تنها می‌توانند از کد رشته محل‌های نیمسال دوم تحصیلی استفاده نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...