انتشار کارنامه آزمون دستیاری دندانپزشکی۹۵

انتشار کارنامه آزمون دستیاری دندانپزشکی۹۵

کارنامه آزمون دستیاری دندانپزشکی 95 امروز منتشر می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در این خصوص اظهار نمود: کارنامه آزمون دستیاری دندانپزشکی منتشر خواهد شد و داوطلبانی که حدنصاب را کسب کرده اند تا ۱۰ شهریورماه خواهند توانست رشته – محل خود را انتخاب نمایند.

دکتر محمدحسین پورکاظمی اضافه نمود: نظر به اعتراضاتی که از سوی داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی در خصوص سئوالات آزمون مطرح شده بود، وزیر بهداشت دستور بررسی سئوالات را به معاونت آموزشی وزارت بهداشت ارجاع داد و این کار در مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت پذیرفت.

ایشان ادامه دادند: با حضور اساتید طراح سئوال، تمامی سئوالات دوباره بازبینی و بررسی شد و در نهایت خوشبختانه مشکلی در سئوالات وجود نداشت و تصمیم گرفته شد که نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه منتشر گردد.

پورکاظمی خاطرنشان نمود: از یک هزار و ۶۵۵ نفر داوطلب دستیاری دندانپزشکی ۵۸۵ نفر حد نصاب نمره را به دست آورده اند و حدنصاب آزمون ۵۰ درصد نمره است که این افراد در واقع مجاز به انتخاب رشته می باشند.

شایان ذکر است که کارنامه آزمون دستیاری دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می گردد و داوطلبان می توانند در کارنامه خود ضرایب، رتبه ها و نمره ها را مشاهده نمایند. در هر کارنامه یک رتبه کل و یک رتبه در سهمیه برای داوطلب اعلام گردیده است.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: ۳۷۶ نفر ظرفیت پذیرش نهایی در آزمون دستیاری دندانپزشکی می باشد که از این تعداد ۱۴۱ نفر در سهمیه بومی و ۲۳۵ نفر در سهمیه آزاد پذیرفته می شوند.

وی ادامه داد: داوطلبان بایستی دفترچه انتخاب رشته – محل را با دقت بخوانند و تا روز چهارشنبه ۱۰ شهریورماه فرصت خواهند داشت نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...