اعلام زمان توزیع کتب درسی

اعلام زمان توزیع کتب درسی

کتب درسی از ۲۰شهریور ماه توزیع خواهند شد.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور به اعلام جزئیات توزیع کتب درسی دانش آموزان پرداخت و اذعان داشت: توزیع کتب درسی دانش آموزان دبیرستانی در استان‌ها از 20 شهریور و در تهران و البرز از 22 شهریورماه آغاز می‌شود.

حسین طلائی‌زواره بیان نمود: تالیف 140 عنوان کتاب و محتوای جدید در طول تاریخ 30 ساله سازمان پژوهش بی‌سابقه می باشد و همکاران ما با تلاش جهادگونه به گونه‌ای کتب درسی را آماده نموده‌اند تا اول مهر ماه بدون استرس و تکدر خاطر برای دانش آموزان و اولیا آغاز می گردد.

وی اضافه نمود: بالغ بر 134 میلیون جلد کتاب درسی در بیش از 1000 عنوان تولید گردیده است.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور با بیان اینکه برای سال تحصیلی 95-96 دو شیوه توزیع کتب مدنظر قرار دارد، افزود: در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم کتب درسی همانند گذشته از طریق کتابفروشی‌ها توزیع می‌شود. بارگیری، ارسال و توزیع کتب در استان‌ها از 15 شهریور شروع خواهد شد و توزیع کتاب از طریق کتابفروشی‌ها در استان‌ها از 20 شهریور و در دو استان البرز و تهران از 22 شهریورماه صورت می‌پذیرد.

طلائی زواره در ادامه سخنانش اذعان نمود: برای دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی امسال ثبت سفارشات به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. سال گذشته فروش اینترنتی کتب این دو مقطع به صورت آزمایشی در شهر تهران انجام شد که نتایج موفقیت آمیز بود. برای امسال اشکالات موجود را رفع نموده ایم و ثبت نام الکترونیکی از 16 فروردین ماه در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین ثبت نام کتب درسی هنوز هم ادامه دارد و دانش آموزانی که در سامانه سناد ثبت نام ننموده‌اند می‌توانند با درج کد ملی، شماره دانش آموزی و شماره شناسنامه وارد سامانه ثبت کتب درسی شوند و سفارش خود را انجام دهند و بعد از پرداخت وجه کتاب از طریق شبکه‌های شتاب، کد رهگیری دریافت و کتب خود را اول مهرماه از مدارس دریافت نمایند.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور بیان داشت: تا کنون چند مرحله مهلت ثبت نام کتب درسی تمدید شده است و در نهایت 12 شهریور ماه آخرین روزی است که دانش آموزان و اولیا می‌توانند به سامانه ثبت نام کتب مراجعه و سفارش خود را ثبت نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...