اعلام جزئیات تحویل و توزیع کتب درسی

اعلام جزئیات تحویل و توزیع کتب درسی

دانش‌آموزان در شهری که ثبت نام نموده‌اند کتب درسی خود را تحویل خواهند گرفت.

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد و رسانه‌های آموزشی وزارت آموزش و پرورش در این خصوص اذعان داشت: دانش آموزان حتما در شهری که تحصیل می نمایند و ثبت نام کرده‌اند بایستی کتب درسی خود را دریافت نمایند.

لیدا نیک روش در رابطه با جزئیات چاپ و توزیع کتب درسی اظهار داشت: کتاب‌های درسی دانش آموزان متوسطه اول و دوم به روال معمول از طریق کتابفروشی‌ها توزیع می‌گردد. قیمت کتاب‌های درسی باید در معرض دید اولیاء و دانش آموزان در کتابفروشی‌ها قرار داده شود و آنها نباید وجهی بیش از قیمت پشت جلد پرداخت نمایند.

وی تاکید نمود: از دانش آموزان درخواست می‌نماییم حتما در شهری که تحصیل می‌کنند و ثبت نام کرده‌اند کتب درسیرخود را دریافت دارند.

نیک روش بیان نمود: کتب مقطع فنی حرفه‌ای برای نخستین بار با ماکت‌های واحد تولید شده اند، به عنوان مثال جلد کتب درس هنر همگی به رنگ بنفش و جلد کتاب‌های رشته کشاورزی به رنگ سبز هستند. همچنین برای اولین بار علاوه بر قطع رحلی و وزیری، قطع رقعی هم اضافه شده، کتاب هنرجو برای رشته هنر در قطع رقعی نیز به چاپ رسیده است.

وی افزود: امسال کیفیت چاپ کتب درسی را ارتقاء داده ایم و کتب دیگر نیازی به سیمی شدن و یا منگنه شدن ندارند و برخی اولیاء به صورت سلیقه‌ای این کار را می توانند انجام می‌دهند.

نیک روش افزود: تا کنون کتاب‌های عمومی رشته معارف در متوسطه دوم از طریق کتابفروشی‌ها و کتب تخصصی‌شان از طریق مدارس توزیع می‌شده است اما امسال کتب عمومی این رشته نیز به مدارس ارسال و از آن طریق توزیع می‌گردد.

ایشان در خصوص کتاب‌های درسی دانش آموزان اتباع خارجی نیز اذعان داشت: سهمیه کتاب دانش آموزان اتباع دیده شده و در استان‌ها موجود است اما تا ثبت نام آنها در سامانه سناد صورت نپذیرد، نمی‌توانیم کتبی در اختیار آنها قرار دهیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...