آغاز ثبت نام در دوره های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 95

آغاز ثبت نام در دوره های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 95

ثبت نام در دوره های کاردانی بدون آزمون دانشگاه جامع 95 آغاز شد.

ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۹۶ – ۹۵ آغاز شده است و داوطلبان تا ۱۳ شهریور مهلت ثبت نام خواهند داشت.

 متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی سال ۹۵ که دارای شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده می باشند، خواهند توانست در این پذیرش ثبت نام و شرکت نمایند.

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی بر طبق معدل کل درج شده در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان بر طبق ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوطه صورت می‌پذیرد.

برای هر یک از این موارد ارائه مستندات مربوطه در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مراکز آموزشی ضروری می باشد.

داوطلب متقاضی شرکت در پذیرش بایستی به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و ضمن دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه آن، نسبت به تهیه کارت اعتباری از پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام نماید.

همچنین نظر به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان ضرورت دارد به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۸۰ هزار ریال (۱۸ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.

دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که نهایتا تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۵ موفق به اخذ مدرک دیپلم خواهند شد مجاز به انتخاب کدرشته محل‌های نیم‌سال اول و دوم (مهرماه و بهمن‌ماه) سال تحصیلی ۹۶-۹۵ خواهند بود.

اما چنانچه داوطلبی احتمال می‌دهد که تا پایان شهریورماه سال جاری (۱۳۹۵) موفق به اخذ مدرک دیپلم نمی‌شود، تاکید می گردد کدرشته محل‌های نیم‌سال دوم (بهمن‌ماه) را انتخاب نماید.

لذا اگر داوطلبی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی نیم‌سال اول (مهرماه) پذیرفته گردد ولی تا پایان شهریور ماه سال ۱۳۹۵ موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نشود قبولی ایشان لغو شده و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

همچنین دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که حداکثر تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۵ موفق به اخذ مدرک دیپلم می‌شوند تنها می‌توانند از کدرشته محل‌های نیم‌سال دوم (بهمن‌ماه) سال تحصیلی ۹۶-۹۵ انتخاب نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...