اعلام زمان بازگشایی خوابگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز

اعلام زمان بازگشایی خوابگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز

خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران از 15 شهریور ماه بازگشایی خواهند شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز خبر بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه از 15 شهریورماه را اعلام نمود.

دکتر بابک محمدیان به بازگشایی خوابگاه‌های این دانشگاه از 15 شهریورماه اشاره نمود و افزود: دانشجویان سنوات گذشته از ترم قبل مهلت ثبت‌نام و رزرو اتاق را داشته‌اند البته برای ثبت‌نام دانشجویان در خوابگاه‌ها محدودیت زمانی وجود ندارد، اما اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام نموده اند.

وی ادامه داد: از سال 93 تلاش شده است که تا حد امکان و توان دانشگاه، خوابگاه به دانشجویان نوبت دوم نیز تعلق بگیرد؛ امسال خوابگاه‌های غیردولتی و خودگردان برای فعالیت باید از شورای نظارت بر خوابگاه‌های خودگردان تأییدیه دریافت نمایند که این اقدام در راستای ساماندهی خوابگاه‌های خصوصی و نظارت بر رعایت معیارهای لازم در این خوابگاه‌ها صورت پذیرفته است.

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: علت بازگشایی خوابگاه‌ها از 15 شهریور، تسهیل شرایط برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی می باشد که برای دفاع از پایان‌نامه خود به دانشگاه مراجعه می‌نمایند؛ خوابگاه‌ها در طول تابستان تا حد امکان با توجه به منابع مالی، برای رفاه بیشتر دانشجویان تعمیر و بهسازی شده‌اند.

محمدیان افزود: بر اساس ارزیابی تیم کارشناسی صندوق رفاه در بازدید از دانشگاه، خوابگاه‌ها تیپ‌بندی شدند و تعرفه‌ها به دانشگاه اعلام شده است، لذا خوابگاه‌های تیپ سه تا پنج افزایش شهریه ندارند و خوابگاه‌های تیپ یک و دو ، اجازه افزایش 10 درصدی شهریه را دارند؛ همچنین شهریه هر اتاق به نسبت تعداد ساکنان آن متفاوت می باشد.

وی در رابطه با خدمات‌دهی سلف‌سرویس دانشگاه نیز یاد آور شد: از روز 15 شهریورماه هم‌زمان با بازگشایی خوابگاه‌ها پخت و توزیع ناهار آغاز می‌گردد و با شروع سال تحصیلی جدید وعده‌ شام نیز ارائه خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

 

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...