پذیرش در دانشگاه به صورت بدون کنکور

 

 

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور برای داوطلبان و علاقه مندان به ادامه تحصیل در چند روز اخیر آغاز گردید . همان طور که میدانید در سراسر کشور ما دانشگاه های آزاد ، غیر انتفاعی ، پیام نور و علمی کاربردی در رشته های کاربردی و کارآمد در مقاطع تحصیلی مختلف بدون برگزاری کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام بعمل می آورد . دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ( پیوسته ، ناپیوسته ) ، دانشگاه های غیر انتفاعی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ( پیوسته ، ناپیوسته ) ، دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و همچنین دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش مینماید .

علاقه مندان به ادامه تحصیل در تمامی مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد میتوانند بدون در نظر گرفتن شرکت در جلسه کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و پس از بررسی شرایط ثبت نام و محقق کردن حداقل شرایط با در نظر گرفتن آگاهی کامل از نحوه ثبت نام وارد دانشگاه شوند . علاقه مندان میتوانند جهت کسب آگاهی بیشتر از شرایط ثبت نام بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی و همچنین مشاوره و بررسی لیست رشته ها و دانشگاه ها از کارشناسان خانه مشاوره راهنمایی بگیرند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات لازم برای ثبت نام در دانشگاه به صورت بدون کنکور در کانال تلگرام عضو شده و از اطلاعیه های ثبت نام بدون کنکور آگاه شوند . کارشناسان خانه مشاوره در رابطه با موضوعات زیر به شما کمک میکنند :

 

 

  • شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد
  • نحوه ی ثبت نام بدون کنکور
  • لیست رشته های بدون کنکور
  • لیست دانشگاه های بدون کنکور
  • مشاوره انتخاب رشته متناسب با شغل و حرفه شما
  • مشاوره انتخاب دانشگاه مناسب از لحاظ مکانی و جغرافیایی
  • مشاوره ثبت نام اینترنتی و پاسخ به سوالات متداول علاقه مندان 

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...