پذیرش در دانشگاه به صورت بدون کنکور

 

 

 

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور برای داوطلبان و علاقه مندان به ادامه تحصیل در چند روز اخیر آغاز گردید . همان طور که میدانید در سراسر کشور ما دانشگاه های آزاد ، غیر انتفاعی ، پیام نور و علمی کاربردی در رشته های کاربردی و کارآمد در مقاطع تحصیلی مختلف بدون برگزاری کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام بعمل می آورد . دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ( پیوسته ، ناپیوسته ) ، دانشگاه های غیر انتفاعی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ( پیوسته ، ناپیوسته ) ، دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و همچنین دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش مینماید .

علاقه مندان به ادامه تحصیل در تمامی مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد میتوانند بدون در نظر گرفتن شرکت در جلسه کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و پس از بررسی شرایط ثبت نام و محقق کردن حداقل شرایط با در نظر گرفتن آگاهی کامل از نحوه ثبت نام وارد دانشگاه شوند . علاقه مندان میتوانند جهت کسب آگاهی بیشتر از شرایط ثبت نام بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی و همچنین مشاوره و بررسی لیست رشته ها و دانشگاه ها از کارشناسان خانه مشاوره راهنمایی بگیرند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات لازم برای ثبت نام در دانشگاه به صورت بدون کنکور در کانال تلگرام عضو شده و از اطلاعیه های ثبت نام بدون کنکور آگاه شوند . کارشناسان خانه مشاوره در رابطه با موضوعات زیر به شما کمک میکنند :

 

 

  • شرایط ثبت نام بدون کنکور در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد
  • نحوه ی ثبت نام بدون کنکور
  • لیست رشته های بدون کنکور
  • لیست دانشگاه های بدون کنکور
  • مشاوره انتخاب رشته متناسب با شغل و حرفه شما
  • مشاوره انتخاب دانشگاه مناسب از لحاظ مکانی و جغرافیایی
  • مشاوره ثبت نام اینترنتی و پاسخ به سوالات متداول علاقه مندان 

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...