دانشگاه پیام نور و پذیرش دانشجو از 65 کشور دنیا

دانشگاه پیام نور و پذیرش دانشجو از 65 کشور دنیا

دانشگاه پیام نور از 65 کشور دنیا دانشجو پذیرش می نماید.

آقای محمد محسن صدر بیان کرد: دانشگاه پیام نور از 65 کشور جهان دانشجو پذیرش خواهد کرد.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور آقای صدر خاطر نشان کرد: توسعه آموزش عالی، یکی از معیارهای اصلی جوامع توسعه یافته می باشد. زیرا توسعه آموزش عالی موجب ارتقا سطح رفاه اجتماعی و توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشورها می باشد.

ایشان عنوان کرد: دانشگاه های امروز دنیا دانشگاه های نسل سومی  می باشند که به عنوان دانشگاه های کارآفرین عمل نموده اند و محور اصلی توسعه کشورها خواهند بود. این دانشگاه ها دنبال خلاقیت، ایده پردازی و خلق و تولید ثروت از علم می باشند، دانشگاه های نسل سوم در توسعه صنعتی و اقتصادی کشورها هم نقش بسزایی خواهند داشت.

آقای محمد محسن صدر خاطر نشان کرد: در حال حاضر دو هزار دانشجوی خارجی از 65 کشور دنیا در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل می باشند و شش هزار دانشجوی خارجی مقیم کشورمان نیز در دانشگاه پیام نور در حال تحصیل هستند.

این مقام مسئول در دانشگاه پیام نور با مقایسه جمعیت دانشجویان دانشگاه ها در قبل از انقلاب اسلامی و وضعیت امروز کشور، افزود: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی چهار میلیون و 600 هزار دانشجو در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در حال تحصیل می باشند که نسبت به اوایل دوره انقلاب به رشد 25 درصدی رسیده است.

ایشان توسعه کیفی را سرلوحه فعالیت های دانشگاه پیام نور دانسته و اظهار عنوان کرد: پیام نور، دانشگاه محرومین  و مستضعفین بوده و کمترین شهریه را دریافت می کند. دانشگاه پیام نور، تنها دانشگاه نیمه حضوری و از راه دور کشور می باشد که به دلیل آزمون محور و منبع محور بودن بیشترین آمار قبولی را در مقاطع تحصیلات تکمیلی به خود اختصاص داده و فارغ التحصیلان آن از توان علمی بالایی برخوردار هستند.

وی توسعه آموزش ترکیبی را یکی از سیاست های مهم دانشگاه پیام نور دانسته و در این خصوص متذکر شد که در این دانشگاه، دروس به دو شیوه عادی و الکترونیکی ارائه خواهد شد.

آقای محمد محسن صدر در خاتمه سخنانش توسعه رشته های الکترونیکی و در نتیجه پذیرش دانشجو به صورت الکترونیکی، پذیرش دانشجویان خارجی و ایجاد مراکز بین المللی در نقاط مرزی و همچنین توجه جدی به ارتقای کیفیت آموزش را جزو برنامه های اساسی و بنیادی این دانشگاه برشمرد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...