تربیت نیروی متخصص تکنسین رسالت دانشگاه جامع

تربیت نیروی متخصص تکنسین رسالت دانشگاه جامع

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار نمود: جهت گیری آموزشی هر دانشگاه باید در راستای اشتغال صورت بگیرد و هدف دانشگاه جامع افزایش تعداد دانشجویان نظام مهارتی است.

محمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی یک دانشگاه تقاضا محور است و وظیفه آن رصد آخرین تکنولوژی‌ها در دنیا است تا بتواند از فناوری‌های نوین بهره برده و سطح کیفی مدرسان خود را بالا برده که تحقق این مهم از اولویت ها و برنامه های این دانشگاه است.

دسته بندی کیفی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید نمود: دانشگاه علمی کاربردی مدرسان خود را تقسیم بندی خواهد نمود و بر طبق آن مدرسان در سه دسته مدرسان مهارتی، مدرسان غیر مهارتی و مدرسان خبره تقسیم بندی می شوند که تا اردیبهشت 95 این کار انجام خواهد شد. پس از اعلام نتایج ارزیابی، فعالیت مدرسان دانشگاه با توجه بخ دسته ای که در آن قرار گرفته اند صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در اساسنامه دانشگاه علمی کاربردی موضوعی به عنوان جذب هیات علمی وجود ندارد و در این دانشگاه تنها مدرس به فعالیت می پردازند و مدرسین نیز دارای شماره ای به عنوان شماره هویت خواهند داشت، همچنین دانشگاه جامع علمی کاربردی به دنبال افزودن رشته در مقطع کارشناسی ارشد نیست و رشته های کارشناسی ارشد در این دانشگاه تنها در قالب کلان پروژه های ارائه شده از سوی سازمان و نهاد های متقاضی صورت می پذیرد و رسالت اصلی دانشگاه جامع تربیت نیروی متخصص تکنسین است.

اخباری ادامه داد: دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها دانشگاه نسل سوم کشور در حوزه مقاومتی است و امید است که با رویکردهای ویژه تقاضا محوری و تبدیل نیازهای روز به دوره‌های علمی افزایش کارآفرینی در کشور را به دنبال داشته باشد، زیرا در این زمان پست های دولتی بسیار کاهش یافته اند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...