محتوای پرونده الکترونیکی دانش آموزان

محتوای پرونده الکترونیکی دانش آموزان

پرونده الکترونیکی شامل چکیده‌ای از عملکرد دانش آموزان در سطح مدرسه خواهد بود.

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: پرونده مشاوره ای دانش آموزان بعنوان چکیده‌ای از عملکرد آنها به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.

کفاش معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با الکترونیکی شدن پرونده های مشاوره ای دانش آموزان اظهار داشت: حدوداً سه میلیون پرونده الکترونیکی مشاوره ای دانش آموزان در مدارس کشور تشکیل گردیده است که مقرر است تا پایان برنامه پنج ساله ششم توسعه این روند را ادامه داده تا این کار  به اتمام برسد.

معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش اضافه نمود: در پرونده‌های الکترونیکی، مشخصات و ویژگی های هر دانش آموز ثبت خواهد شد و به صورت کاملا محرمانه در اختیار مدرسه و مشاورین مدرسه قرار داده می شود.

وی به هدف اجرای این طرح اشاره نمود و گفت: هدف طرح پرونده‌های الکترونیکی دانش آموزان پیشگیری از آسیب ها است و برای آموزش و دادن هشدارهای لازم به دانش آموزان و والدین آنها و نیز برای بحث هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال آینده تشکیل می شوند.

پرونده های الکترونیکی صرفا پرونده مشاوره تربیتی نیستند و بایستی گفت که آنها پرونده تربیتی، تحصیلی و شغلی است که مشخصات تحصیلی دانش آموزان را نیز در خود جای خواهند داد، ثبت نمرات و مشخصات و وضعیت تحصیلی دانش آموزان در هدایت تحصیلی آنها بسیار مهم است و در زمینه انتخاب رشته می تواند بسیار کمک نماید، چراکه پروندهای الکترونیکی چکیده ای از عملکرد دانش آموزان در سطح مدرسه هستند و این پرونده‌ها از طرف کارگروهی متخصص در اداره کل تربیتی و مشاوره طراحی و بازیابی شده و به صورت کاری تجربه شده اند و در اختیار مدارس قرار داده می شوند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...