آغاز ثبت نام آزمون MSRT

آغاز ثبت نام آزمون MSRT

ثبت نام آزمون زبان MSRT  شروع شد و برای ثبت نام رعایت نکات زیر ضروری است.

ساختن به موقع پروفایل توسط داوطلبان آزمون زبان MSRT  

داوطلبان حتما قبل از شروع زمان ثبت نام باید نسبت به ساختن پروفايل اقدام نمايند، چون بعد از ساختن پروفايل مدارك داوطلب نياز به تائيد سامانه دارد و ممكن است در حوزه هاي مورد نظر ظرفيت تكميل شده و امکان ثبت نام از بین برود.

ضمنا زمان تائید مدارک آزمون زبان MSRT توسط مدیر سامانه بعد از ساخته شدن پروفایل توسط داوطلب و ارسال آن از روز شنبه تا چهارشنبه حداقل  24 ساعت و روزهای تعطیل 48 ساعت خواهد بود و چنانچه پروفایلتان تائید نشد دارای نقص  بوده و نواقص توسط مدیر سامانه در قسمت  ارسال و دریافت پیام  که در پروفایلتان مندرج است به شما اعلام خواهد شد و پیغام لطفا به قسمت فوق مراجعه نموده و نواقص را برطرف نمائید دریافت می کنید.

در انتخاب تاریخ و حوزه آزمون MSRT دقت کافی را داشته باشید چون انصراف یا تغییر تاریخ و تغییر حوزه آزمون امکان پذیر نخواهد بود.

ظرفیت حوزه های برگزاری آزمون زبان MSRT  

حوزه هایی برگزاری آزمون دارای ظرفیت مشخص می باشند  و ظرفیت بعضی از حوزه ها  خیلی زود تکمیل می شوند و چنانچه در سامانه ثبت نام جلوی نام حوزه برگزاری صفر شده است،  بدان دلیل است که ظرفیت  حوزه مورد نظر تکمیل گردیده است. همچنین امکان اضافه کردن ظرفیت ممکن نیست چون آخرین حد ظرفیت ممکن در حوزه ها اعمال شده است، بنابراین اگر حوزه مورد نظرتان  ظرفیت نداشت در صورتی که شرایط لازم  رفتن  به حوزه های دیگر را دارید ثبت نام نمایید، چون بعد از انتخاب حوزه آزمون زبان MSRT  و ثبت نام به هیچ وجه حوزه آزمون شما تغییر داده نخواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...