راه اندازی دانشگاه شرق شناسی ایران و گرجستان

راه اندازی دانشگاه شرق شناسی ایران و گرجستان

دانشگاه شرق شناسی ایران و گرجستان تأسیس خواهد شد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی گرجستان و ایران با اعلام این خبر گفت: با تداوم همکاری بین دو کشور، دانشگاه مشترک شرق شناسی ایران و گرجستان در آینده ای نزدیک راه اندازی خواهد شد.

علی اصغر رستمی ابوسعیدی، رئیس دانشگاه پیام نور با دکتر گوباز سانیکیدزه معاون مجلس و رئیس گروه دوستی گرجستان و ایران و شالوا کیکناولیدزه نماینده مجلس و قائم مقام کمیته مسائل قفقاز مجلس گرجستان به دیدار و گفتگو پرداخت.

در این دیدار رئیس دانشگاه پیام نور با تاکید بر توسعه روابط دانشگاهی با کشور گرجستان، امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و دانشگاه گرجستان را مرحله ای جدید از روابط علمی- دانشگاهی بین دو کشور تلقی نمود.

ایشان دانشگاه پیام نور را در زمینه روابط بین المللی، دانشگاهی توانمند قلمداد کرد که قادر به ارائه خدمات گسترده در زمینه های متعدد است.

دکتر سانیکیدزه معاون مجلس و رییس گروه دوستی پارلمانی گرجستان و ایران نیز به امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و دانشگاه گرجستان و همچنین سطح بالای آموزش و پرورش، ساختار دانشگاهی و ارزش جهانی دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود.

ایشان در خاتمه ضمن اعلام آمادگی مجلس گرجستان برای حمایت از هرگونه همکاری مشترک دانشگاهی بین ایران و گرجستان، ابراز امیدواری نمود که با تداوم همکاری بین دو کشور، دانشگاه مشترک شرق شناسی ایران و گرجستان در آینده ای نزدیک راه اندازی گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...