جزییات اعطای وام دانشگاه فرهنگیان به دانشجویان

جزییات اعطای وام دانشگاه فرهنگیان به دانشجویان

جزییات اعطای وام دانشگاه فرهنگیان به دانشجویان در سال 95 اعلام گردید.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اعلام این خبر اظهار نمود: در جهت ارائه تسهیلات رفاهی و توجه به مطالبات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در سال جدید وام تحصیلی ویژه هر نیم سال و وام ودیعه مسکن ویژه دانشجو معلمان در نظر گرفته شده است.

دکتر قنبری در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در آینده جامعه معلمان کشور را تشکیل خواهند داد اعطای این وام ها در سال جدید در راستای ایجاد شرایط بهتر و آرام تر برای این افراد صورت خواهد گرفت.

ایشان در رابطه با جزییات وام تحصیلی اظهار نمودند: برای تحقق این مهم تفاهم نامه ای با صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم و سایر مراکز داشته است که دانشجویان پس از طی مراحل اداری و تکمیل فرم می توانند در سامانه ثبت درخواست وام ثبت نام نمایند.

همچنین مبلغ وام تحصیلی برای دانشجو معلمان مجرد 400 هزار تومان و مبلغ وام تحصیلی برای دانشجو معلمان متاهل600 هزار تومان برای هر نیمسال تحصیلی خواهد بود، زمان بازپرداخت وام تحصیلی دانشگاه فرهنگیان دو سال پس از فراغت از تحصیل دانشجویان خواهد بود.

همچنین در راستای رواج فرهنگ ازدواج و ایجاد امنیت روحی و روانی برای دانشجویان متاهل وام ودیعه مسکن150 میلیون ریالی از طریق صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دانشگاه فرهنگیان اختصاص یافته است که دانشجویان متاهل خواهند توانست درخواست تهیه مسکن خود را در سامانه مربوطه ثبت نمایند، اولویت اعطای وام با افرادی خواهد بود که زودتر ثبت نام نموده اند و زمان بازپرداخت وام ودیعه مسکن دانشگاه فرهنگیان پس از تهیه مسکن و به صورت یکجا می باشد و گفتنی است که این سامانه از ابتدای سال 95 آماده ثبت درخواست علاقه مندان می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...