آموزش مهارت‌های زندگی با ورود بهزیستی به مدارس و دانشگاه‌ها

آموزش مهارت‌های زندگی با ورود بهزیستی به مدارس و دانشگاه‌ها

آموزش مهارت‌های زندگی با ورود بهزیستی به مدارس و دانشگاه‌ها عملیاتی خواهد شد.

رییس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با اعلام همکاری با معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش اظهار نمود: تفاهم نامه‌ای به منظور ارائه آموزش‌های مهارت زندگی و سلامت اجتماعی برای تمامی مقاطع تحصیلی بین سازمان بهزیستی و وزارت آموزش و پرورش منعقد گردیده است.

مجید رضازاده ادامه داد: یکی از گلوگاه‌های بسیار مهم در هر جامعه‌ای برای ارائه آموزش مهارت‌های زندگی و سلامت اجتماعی در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، مدارس و مراکز آموزشی می باشند.

هم اکنون ارتباط و همکاری بسیار خوبی میان سازمان بهزیستی کشور و وزارت آموزش و پرورش برقرار گردیده است و این درحالیست که در دولت گذشته حتی ما را به مدارس راه نمی‌دادند و ادعا می کردند که این آموزش‌ها غربی می باشد، در حالی که تمامی این آموزش‌ها در دین اسلام مورد تاکید قرار گرفته اند.

وی در ادامه سخنانش اضافه نمود: البته امروز نیز هرچند ارتباط با آموزش و پرورش بسیار خوب شده است اما باز هم با وجود ساختارهای سنتی موجود در آموزش و پرورش، تفکر برخی اولیا و تمرکز آنها بر آموزش‌های سنتی و عدم مطالبه‌گری آنان از دولت، ارائه چنین آموزش‌هایی در مدارس با دشواری‌های خاص خود مواجه است.

رییس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی در رابطه با ارائه این آموزش‌ها در دانشگاه‌ها نیز افزود: اسفندماه سال 94 کارگاه بزرگ آموزش‌های پیش از ازدواج برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید، تاکنون این آموزش‌ها به سه دانشگاه تهران، صنعتی شریف و شهید بهشتی ارائه شده است و سایر دانشگاه‌های کشور نیز در صورت انقعاد تفاهم‌نامه با بهزیستی خواهند توانست از این آموزش‌ها برخوردار گردند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...