انتشار کارنامه دکتری سراسری95

انتشار کارنامه دکتری سراسری95

کارنامه دکتری تا ساعت ۱۶ منتشر خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبرگفت: نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ به صورت کارنامه از ساعت ۱۶ امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

دکتر حسین توکلی اضافه نمود: نتایج اولیه آزمون دکتری به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش انتشار خواهد یافت و داوطلبان قادر خواهند بود با وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات نسبت به مشاهده کارنامه اولیه خود اقدام نموده و در صورت لزوم پرینت آن را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که داوطلبانی که دارای نمره کل تراز نهایی مثبت باشند خواهند توانست مطابق ضوابط درج شده در سایت سازمان سنجش در مرحله  انتخاب کد رشته محل شرکت نمایند.

دکتر حسین توکلی گفت: شرایط و ضوابط و کد رشته محل های پذیرنده دانشجو دکتری از روز سه شنبه ۱۷ فروردین ماه بر روی سایت سازمان قرار داده می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری از روز سه شنبه ۱۷ فروردین تا شنبه ۲۱ فروردین ۹۵ فرصت دارند برای انتخاب رشته محل به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته های امتحانی فرآیند انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: با توجه به انتخاب رشته به عمل آمده توسط داوطلبان، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو، نسبت به اعلام حد نصاب هر کد رشته محل و سایر شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای ارزیابی تخصصی دکتری سراسری95 (مرحله دوم آزمون) از طریق سایت خود در پایان هفته اول اردیبهشت ماه ۹۵ اقدام خواهند نمود.

داوطلبان دارای حدنصاب نیز بر طبق اطلاعیه دانشگاه ها و موسسات پذیرنده که بر روی دانشگاه ها و موسسات مربوطه قرار می گیرد، لازم است که مطابق برنامه زمانی اعلام شده نسبت به ارائه مدارک و ثبت نام برای سایر مراحل اقدام فرمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح نمود: عدم مراجعه به موقع و اقدامات لازمه مطابق با اطلاعیه دانشگاه ها و موسسات پذیرنده به منزله انصراف از پذیرش در آن دانشگاه و یا موسسه قلمداد خواهد شد و امکان آزمون کتبی و مصاحبه مجدد برای آن فرد وجود نخواهد داشت.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...