آمار لغو مجوز موسسات اعزام دانشجو

آمار لغو مجوز موسسات اعزام دانشجو

مجوز 72 موسسه اعزام دانشجو ملغی گردید.

کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ، فهرست 72 موسسه لغو مجوز شده اعزام دانشجو به خارج را اعلام نمود.

این کارگروه در آخرین بروز رسانی اطلاعات خود که اواخر اسفند ماه سال 94، منتشر گردیده است، فهرست موسسات و شرکت های لغو مجوز شده و عدم تمدید اعزام دانشجو توسط این موسسات را منتشر نمود.

کارگروه مربوطه در این فهرست آورده است: پرواضح است این قبیل موسسات بر اساس ضوابط و مقررات، اجازه هیچگونه فعالیت در رابطه با اعزام دانشجو به خارج مانند مشاوره، عقد قرارداد و سایر موارد مشابه را نخواهند داشت.

بر تمام متقاضیان است که نسبت به اقدامات این موسسات دقت نظر کامل داشته باشند و پس از تاریخ لغو مجوز در صورت عقد قرارداد برای پیگیری شکایت احتمالی خود از موسسات لغو امتیاز شده اعزام دانشجو، از طریق مراجع قضایی اقدام نمایند.

گفتنی است که فهرست موسسات لغو مجوز شده اعزام دانشجو در پورتال خبری و سامانه اداره کل بورس به آدرس http://scholarship.saorg.ir/ قابل مشاهده است.

گفتنی است که از 72 موسسه یاد شده 10 موسسه به علت ارائه نکردن گزارش عملکرد و اعلام وضعیت به مدت سه ماه تعلیق شده اند، 5 موسسه تا اطلاع ثانوی تعلیق گردیده اند، همچنین مجوز شش موسسه بنابر درخواست شخصی و اعلام انصراف صاحبان امتیاز لغو گردیده است، مجوز دو موسسه نیز به دلیل فوت صاحب امتیاز آنها ملغی اعلام شده است و با تمدید مجوز یک موسسه نیز  مبتنی بر کارگروه 29 بهمن ماه 92 موافقت نشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...