آخرین آمار میزان انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۵

آخرین آمار میزان انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۵

آخرین آمار میزان انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۵ اعلام شد.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار نمود: با توجه به گزارش اولیه، بیش از ۱۰۸ هزار داوطلب در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ انتخاب رشته نموده اند.

حسین توکلی ادامه داد:  از میان ۱۵۸ هزار نفری که در آزمون دکتری ثبت نام اولیه نمودند، تعداد ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ نفر در جلسه آزمون دکتری حاضر شدند و از این تعداد نیز ۱۲۵ هزار و ۳۲ نفر پرینت کارنامه خود را دریافت نمودند.

همچنین از میان ۱۲۵ هزار نفری که کارنامه خود را دریافت داشتند، تعداد ۱۰۸ هزار و ۹۰۷ نفر انتخاب رشته کرده و کدرشته محل های مربوط را به ثبت رسانیده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: به داوطلبان توصیه گردید که با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه این سازمان درباره برخی اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی دکتری 95 سریع تر نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته های امتحانی مربوط اقدام نمایند.

وی موکدا بیان نمود: با توجه به انتخاب رشته به عمل آمده، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو، نسبت به اعلام حد نصاب هر کد رشته محل دکتری 95 و سایر شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری 95 از طریق سایت خود در پایان هفته اول اردیبهشت ماه ۹۵ اقدام خواهند نمود. داوطلبان دارای حدنصاب بر اساس اطلاعیه دانشگاه ها و موسسات پذیرنده که بر روی سایت دانشگاه ها و موسسات مربوطه قرار می گیرد، ضرورت دارد که بر اساس برنامه زمانی اعلام شده نسبت به ارائه مدارک و ثبت نام برای سایر مراحل اقدام نمایند.

دکتر توکلی در نهایت یادآور شد: عدم مراجعه و اقدام به موقع بر طبق اطلاعیه دانشگاه ها و موسسات پذیرنده به منزله انصراف از پذیرش در آن دانشگاه و یا موسسه خواهد بود  و امکان آزمون کتبی و مصاحبه مجدد وجود ندارد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...