تمدید مهلت ثبت نام طلاب اهل سنت در دانشگاه مذاهب

تمدید مهلت ثبت نام طلاب اهل سنت در دانشگاه مذاهب

ثبت نام از اهل سنت در دانشگاه مذاهب اسلامي تمديد گردید.

با توجه به اعلام دانشگاه مذاهب اسلامي از مهلت ثبت نام آزمون اختصاصي پذيرش طلاب مدارس علوم ديني اهل سنت در این دانشگاه،  مهلت ثبت نام  آن تا پايان فروردين ماه جاري تمدید گردید.

دانشگاه مذاهب با برگزاري آزمون اختصاصي از ميان برادران و خواهران طلبه مدارس علوم ديني اهل سنت، براي مقطع كارشناسي سال تحصيلي 96 - 95 دانشجو می پذیرد .

*رشته های کارشناسی مورد پذیرش دانشگاه مذاهب اسلامی براي سال تحصيلي آینده

دانشگاه مذاهب اسلامی بر اساس مجوز خود از وزارت علوم تحقيقات و فن آوري و با همكاري شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت و نیز با همکاری سازمان سنجش آموزش كشور از بين برادران و خواهران طلبه مدارس علوم ديني اهل سنت در دو رشته فقه و حقوق شافعي و فقه و حقوق حنفي در مقطع كارشناسي براي سال تحصيلي آینده در شهرستان هاي سنندج، زاهدان و بندرعباس دانشجو پذیرش می کند.

ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب از اسفندماه 94 آغاز شده و هم اكنون بر اساس اعلام اين دانشگاه علاقه مندان شرکت در این آزمون مي توانند تا پايان فروردين ماه جاري با تمدید مهلت ثبت نام نمایند.

پذیرفته شدگان نهايي آزمون اختصاصی اهل سنت دانشگاه مذاهب می توانند از اول مهر ماه در مقطع كارشناسي دانشگاه مذاهب اسلامي در شعب سنندج، زاهدان و بندرعباس تحصيل خود را آغاز نمایند.

در خاتمه باید یادآور شد که برادران و خواهران طلبه مدارس علوم ديني اهل سنت مي توانند جهت ثبت نام در آزمون اختصاصي پذيرش طلاب مدارس علوم ديني اهل سنت به سايت رسمي دانشگاه مذاهب اسلامي به نشاني  داده شده درذیل  http://mazaheb.ac.irمراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...