آشنایی با توصیه های کارشناسان به کنکوری‌ها

آشنایی با توصیه های کارشناسان به کنکوری‌ها

قسمت اول- اهمیت دروس عمومی در کنکور سراسری

در سری مباحث طرح شده با عنوان آشنایی با توصیه های کارشناسان به داوطلبان کنکور سراسری نکاتی در مورد چگونگی مدیریت جلسه کنکور سراسری و میزان ارزش هر درس در کنکور آموزش داده می شود.

هرچند کنکور سراسری نزدیک است اما به راحتی می توان در چند روز باقی مانده با رعایت برخی نکات در این ماراتن علمی به موفقیت دست یافت و با برنامه ریزی صحیح برای 60 روز باقی مانده نتیجه را تغییر داده و به بهترین شکل ممکن علاوه بر موفقیت در درس خواندن، به موفقیت در کنکور نیز نائل آمد.

میزان اهمیت دروس عمومی در کنکور سراسری:

اکثر دانش آموزان کنکوری به دلیل وقت بیشتری که به دروس اختصاصی می دهند فرصت کمتری برای مطالعه دروس عمومی پیدا می کنند یا به صورت جدی زمان برای مطالعه دروس عمومی در نظر نمی گیرند، در حالیکه اگر دانش آموزان کنکوری از اهمیت و تعداد تست های هر قسمت به درستی مطلع باشند هر روز در برنامه خود دروس عمومی را می گنجانند و به صورت جدی مطالعه آنها می پردازند .به عنوان نمونه " درس ادبیات قرابت معنایی حدود 9 تست یعنی 40%، عربی ترجمه و تعریب 14 تست حدود60%، دین و زندگی آیات و روایات 15 تست یعنی 60%، انگلیسی ریدینگ 15 تست حدودا" 68% در سال های اخیر آزمون سراسری را به خود اختصاص داده اند. پس به داوطلبان عزیز توصیه می شود که هر روز در برنامه خود 30 تا 40 تست قرابت معنایی ، خواندن معنی کلمات عربی و انگلیسی را حتما قرار بدهند.

ادامه دارد...

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...