شروع ثبت نام متقاضیان سرباز معلمی وزارت آموزش و پرورش

شروع ثبت نام متقاضیان سرباز معلمی وزارت آموزش و پرورش

ثبت نام متقاضیان سرباز معلمی وزارت آموزش و پرورش شروع شده است.

آقای علی رضا فولادی معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام و سازماندهی معلمان وظیفه سال تحصیلی آینده شروع شده است.

ایشان خاطر نشان کردند: تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی هر ساله در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مطابق با سهمیه در نظر گرفته شده از طرف وزارت آموزش و پرورش تحت عنوان سرباز معلم جهت پوشش بخشی از  نیروی انسانی مدارس در 22 منطقه آموزشی استان و در مقطع ابتدایی و متوسطه بکار گیری می شوند و دوره ضرورت سربازی را در کسوت زیبای معلمی و به عنوان نیروی آموزشی در آموزش و پرورش طی می کنند.

این مقام مسئول در ادامه افزود : امسال نیز حدود 200 نفر نیروی جدید سرباز معلم بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی نظامی، برای کسب آمادگی لازم جهت ورود به کلاس های درس دانش آموزان، دوره آموزشی بدو خدمت را گذرانده و با آغاز سال تحصیلی جدید در کلاس های درس حاضر می‌شوند.

وی بیان داشت: ثبت نام از سرباز معلمان تا هفتم اردیبهشت ماه سال جاری در تمامی ادارات آموزش و پرورش استان انجام می گیرد و همانند ستاد ثبت نامی که در اداره کل آموزش و پرورش استان تشکیل گردید در سایر ادارات آموزش و پرورش نیز تشکیل خواهد شد و بر روند تبلیغات، شناسایی، جذب و ثبت نام سرباز معلمان طبق مقررات اعلام شده نظارت می کنند.

آقای فولادی در ادامه گفت: در صورت وجود داوطلب بیش از سهمیه اعلام شده در هر یک از رشته ها علاوه بر انجام مصاحبه تخصصی از داوطلبین، فرم امتیاز بندی و در صورت لزوم حتی برگزاری آزمون از افراد را نیز پیش بینی کرده ایم.

این معاونت پژوهش و برنامه ریزی منابع انسانی اداره کل آموزش وپرورش به اینکه اولویت بکارگیری نیروها در مقاطع ابتدایی و فنی حرفه ای و کاردانش و عمدتا در مدارس روستایی و صعب‌العبور می باشد اشاره نمود و اعلام داشت: چنانچه کسانی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ها را داشته باشند بهتر است در این طرح شرکت ننمایند زیرا که بعدا با مشکلات عدیده ای درباره ترخیص و پرداخت هزینه‌های دوره های آموزشی گذرانده شده مواجه می شوند.

آقای فولادی در خاتمه سخنان خود متذکر شدند: خدمت افراد در این طرح به مدت ۲ سال می باشد و مدارک کسر خدمت آنان پذیرفته نمی باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...