همکاری و نشست رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و روسای 5 دانشگاه عراق

همکاری و نشست رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و روسای 5 دانشگاه عراق

محمد اخباری ریس دانشگه جامع علمی و کاربردی و روسای پنج دانشگاه ها جامع و فنی عراق از جمله دانشگاه های نهرین، صنعتی، تکنولوژی بغداد، کربلا، دانشگاه سلیمانیه از اقلیم کردستان عراق و مدیرکل پژوهش وزارت علوم عراق  در نشستی در زمینه همکاری علمی بین المللی به گفت و گو پرداختند و توانایی های دانشگاه های خود را معرفی کردند .
محمد اخباری با اشاره به تجربه و توانایی دانشگاه جامع علمی کاربردی در برگزاری دوره های کاربردی جوش، تعمیر و نگهداری آسانسور، تعمیر و نگهداری هواپیما، تجهیزات پزشکی، نفت و گاز، تولید قارچ، تولید گیاهان دارویی، مهمانداری هواپیما، امور حج و زیارت، آشپزی ایرانی، فرش دستباف، تراش سنگهای قیمتی، امداد و سوانح و آتش نشانی، برگزاری این دوره ها در عراق را زمینه ساز  اشتغال در عراق برشمرد.
وی افزود دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه برنامه ریزی درسی رشته های دانشگاهی مهارتی تجربیات گسترده ای دارد و دانشگاه های عراقی خواستار ایجاد و گسترش این نوع از آموزش ها می توانند از تجربیات دانشگاه جامع علمی کاربردی بهره بگیرند .
در این نشست ماجد حمید مجید رئیس دانشگاه التفنیه آمادگی و علاقه خود را به همکاری با این دانشگاه علی الخصوص در زمینه برنامه ریزی درسی اعلام کرد. در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه های سلیمانیه کردستان و دانشگاه التفنیه الوسطی تهیه شود و در سفر آینده رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به عراق امضا شود .

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل
در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...