جزییات جریمه دور دوم سربازی

جزییات جریمه دور دوم سربازی

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا از پیش ثبت نام مرحله دوم طرح جریمه مشمولان غایب دارای بیش از ۸ سال غیبت، از ۲۰ آذر ماه تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد وی گفت در خصوص طرح جریمه مشمولان غایب بر اساس بند ط تبصره ۱۶ ماده واحد قانون بودجه سال ۱۳۹۳ مجلس شورای اسلامی بیش تر از ۲۸۸ هزار نفر مشمول غایب دارای بیش از ۸ سال غیبت است که از ۱۵ اسفند ماه ۹۳ در این طرح ثبت نام کردند. وی افزود: متقاضیان ثبت نام شده در مرحله اول این طرح تا ۲۰ آذر ماه فرصت داشته که مبلغ جریمه در نظر گرفته شده را واریز کنند و از کارت معافیت بگیرند. وی گفت به دلیل استقبال چشمگیر متقاضیان و درخواست های مکرر افرادی که به هر دلیل نتوانسته اند در این طرح شرکت کنند ، ثبت نام مرحله دوم از تاریخ ۲۰ آذر ماه سال جاری شروع شده و تا پایان دی ماه ادامه دارد و متقاضیان باید درخواست خود را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس بعلاوه 10 ثبت کنند.

وی ادامه داد: مشمولان غایبی که در مرحله اول طرح ثبت نام کرده اند و به دلایلی پیگیر درخواست خود نشده اند را انصراف از درخواست تلقی میکنیم و اگر خواستار بهره مندی از این طرح هستند باید تا قبل از پایان دی با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس بعلاوه 10 ضمن ارائه درخواست عدم انصراف و پرداخت جریمه مشخص شده اقدام کنند. وی گفت  این دسته افراد چنان تا پایان دی ماه نسبت به پرداخت مبالغ جریمه خود اقدام نکردند به منزله انصراف قطعی تلقی شده واز سوی سازمان تعیین تکلیف خدمتی می شوند

وی افزود میزان جریمه مشمولان غایب برای معافیت از خدمت وظیفه عمومی، بر اساس مدرک تحصیلی می باشد، افراد دارای مدرک زیر دیپلم ۱۰ میلیون تومان، دیپلم ۱۵ میلیون تومان ، فوق دیپلم۲۰ میلیون تومان ، لیسانس۲۵ میلیون تومان ، فوق لیسانس ۳۰میلیون تومان ، دکتری غیرپزشکی۳۵ میلیون تومان ،دکتری پزشکی ۴۰میلیون تومان ، پزشکان متخصص و بالاتر۵۰ میلیون تومان می باشد. وی گفت به ازای هر سال غیبت مازاد بر ۸ سال ۱۰درصد به مبالغ جریمه پایه اضافه می شود. براساس این قانون، مشمولان غایب متاهل از ۵ درصد و دارای فرزند به ازای هر فرزند از ۵ درصد تخفیف کل مبلغ جریمه برخوردار می شوند.

وی ادامه داد که مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست متقاضیان معافیت از سربازی عبارت است از: اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی و اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزند در صورت تاهل و فرزند داشتن است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...