‌دانشگاه علوم پزشکی ‌زاهدان 330‌ عضو هیئت علمی دارد

‌دانشگاه علوم پزشکی ‌زاهدان 330‌ عضو هیئت علمی دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان اظهار داشت:این دانشگاه ‌ در سال 1365 تنها با سه ‌عضو هیئت علمی تاسیس شد،در حالی که  اکنون بیش از 330 عضو هیئت علمی در دانشگاه مشغول به کار هستند‌.

خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گزارش داد، ‌محمودرضا میری ‌در مراسم معارفه متخصصان ورودی جدید دانشگاه ‌ضمن تبریک‌‌ هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سال 1365تنها با سه ‌عضو هیئت علمی تاسیس شد، در حالی که اکنون بیش از 330 عضو هیئت علمی در دانشگاه مسغول به کار هستند.

وی با بیان این مطلب که مسیر و حرکت ایده‌آل همه در دانشگاه علوم پزشکی یکی است و برای سلامت انسان‌ها تلاش می‌کنیم، اضافه کرد: امیدوارم مردم این استان بتوانند از خدمات تخصصی و ارزشمند شما متخصصان بهره‌ کافی را ببرند.

آقای میری از متخصصان ورودی جدید که از دانشگاه‌های مختلف، این استان را برای ادامه خدمت در عرصه سلامت انتخاب کرده‌اند تشکر و برای آنها آرزوی توفیق روزافزون نمودند.

محمد خواجه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز در این مراسم بیان کرد: حضور پزشکان متخصص جدید را در جمع خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گرامی داشته و کمال تشکر را داریم  که خدمت به مردم محروم این استان را انتخاب کرده‌اید و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای شما عزیزان باشیم.

وی  اظهار داشت:در حوزه عملیاتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 9 بیمارستان آموزشی ـ درمانی با 220 متخصص و فوق‌تخصص مسغول فعالیت هستند و امسال نیز تعداد 60 ‌متخصص جدید در رشته‌های مختلف به جمع ما افزوده شده اند.

ایشان با بیان اینکه با ورود پزشکان متخصص جدید برخی از کمبودها در رشته‌های مختلف درمانی برطرف شده است، تصریح کرد که با اجرای طرح تحول نظام سلامت و افزایش تعداد مراجعات مردم به بیمارستان‌های دولتی نیاز داریم تا پزشکان متخصص حضور بیشتر و حتی تمام‌وقت در بیمارستان‌ها داشته باشند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...