تمام مراکز دانشگاه علمی کاربردی اردبیل رتبه‌بندی شد

تمام مراکز دانشگاه علمی کاربردی اردبیل رتبه‌بندی شد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل بیان کرد: براساس بخشنامه صادر شده، تمام مراکز دانشگاه علمی کاربردی اردبیل رتبه بندی شد.

حسین علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  گفت:رتبه بندی مراکز از اولویت‌های اساسی دانشگاه علمی کاربردی است که بدین منظور تمام مراکز دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل رتبه‌بندی شده که امیدواریم با این کار شاهد توازن تخصیص اعتبارات و امکانات در مراکز دانشگاه علمی کاربردی در سطح استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه رتبه‌بندی مراکز دانشگاه علمی کاربردی برای تدوین اعتبارات اختصاصی بسیار موثر است، گفت: تعیین شاخصه‌های مختلف در مرکز دانشگاه علمی کاربردی و ارزیایی همه‌جانبه بر‌اساس این رتبه‌بندی در مراکز دانشگاه علمی کاربردی اردبیل اجرا می‌شود.

رئیس این دانشگاه اضافه کرد: در حال حاضر 20 مرکز دانشگاه علمی کاربردی در استان اردبیل فعالیت می‌کنند که در صدد هستیم با توجه به تلاش های صورت گرفته تعداد این مراکز را در سال آینده  به 24 مرکز افزایش دهیم و شاهد تحصیل علاقمندان در مناطق مختلف استان باشیم.

آقای علیپور اضهار داشت که رشته‌های تدریس شده در مراکز دانشگاه علمی این استان متناسب با نیاز بازار کار تدوین می‌شود که در صدد افزایش رشته‌های جدید و متناسب با نیاز بازارکار در سطح استان اردبیل هستیم.

وی افزود: بیش از 70 درصد فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل شاغل هستند و دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه از لحاظ شغل و ورود به بازارکار هیچ نگرانی و مشکلی ندارند و این دانشگاه در زمینه کارآفرینی و اشتغال‌زایی در استان اردبیل اقدامات بسیار خوبی صورت داده است.

رئیس این دانشگاه تصریح کرد: رشته‌های دانشگاهی باید متناسب با نیاز بازار کار تدوین شود تا با انبوه فارغ التحصیلان بیکار در سطح جامعه مواجه نباشیم که این مهم دقت و‌هماهنگی مسئولان مربوطه و همکاری آنها با مراکز دانشگاهی علمی کاربردی و بازار کار را میطلبد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...