نحوه کسر خدمت سربازی نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه

نحوه کسر خدمت سربازی نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه

خبرگزاری میزان اعلام کرد:نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه که در موضوعات مورد نظر سازمان قضایی نیروهای مسلح تحقیق و پژوهش کنند، از مزایای کسر خدمت سربازی برخوردار خواهند شد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح، نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه که در موضوعات مورد نظر سازمان قضایی نیروهای مسلح تحقیق و پژوهش کنند، از مزایای کسر خدمت سربازی برخوردار خواهند شد.

این طرح به منظور بهره مندی از توانایی و ظرفیت نخبگان جوان کشور و رفع بخشی از نیازهای علمی سازمان قضایی نیروهای مسلح و همچنین تولید ادبیات علمی در حوزه حقوق جزای نظامی، به مرحله اجرا درآمده است.

بر اساس این طرح، فارغ التحصیلان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد رشته های حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق عمومی، فقه و مبانی حقوق اسلامی، مطالعات اجتماعی و مدیریت دولتی که از سوی بنیاد نخبگان کشور و نیز بنباد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح معرفی می شوند و نیز فارغ التحصیلانی که دفتر آموزش و پژوهش سازمان قضایی نیروهای مسلح مستقیماً با آنها در ارتباطند، برای انجام طرح های پژوهشی مورد نظر  به کارگیری می شوند. 
  
براساس این گزارش، در مواردی که کارهای علمی صورت گرفته به تأیید داوران می رسد  با توجه به ارزش کار، محقق از مزایای کسری خدمت سربازی بهره مند می شود. 
 تمامی افراد واجد شرایط می توانند در ساعات اداری به دفتر آموزش و پژوهش سازمان قضایی نیروهای مسلح مراجعه و با انتخاب موضوع پیشنهادی، پس از طی تشریفات قانونی علاوه بر انجام فعالیت پژوهشی از مزایای نامبرده بهره مند شوند.

قابل ذکر است که از ابتدای سال 1394 تاکنون 34 طرح پژوهشی نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه به تأیید رسیده و منتشر گردیده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...