معاونت علمی ریاست جمهوری از دوازده دانشگاه برتر کشور حمایت می نماید

معاونت علمی ریاست جمهوری از دوازده دانشگاه برتر کشور حمایت می نماید

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از حمایت 12 دانشگاه برتر کشور در سال آینده خبر داد واظهارنمود: برای پژوهش سال آینده بودجه خوب و مناسبی اختصاص داده شده است.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در مراسم تقدیر از پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف بیان کرد: طی دو سال گذشته تلاش کردیم تا این مسئله در کشور نهادینه شود که سرمایه کشور نیروی انسانی است نه نفت و گاز، در حال حاضر مسئولان کشور به دید مشترک در مورد پژوهش رسیده اند و برای سال آینده بودجه خوبی به پژوهش اختصاص داده شده است و معاونت علمی برای 12 دانشگاه برتر کشور در سال آینده حمایت‌هایی را نظر دارد.

ستاری اظهار داشت: تجهیزات آزمایشگاهی و مسائل آموزشی زیرساخت های یک دانشگاه هستند، اما متاسفانه دانشگاه‌ها در شرایط قدیمی هستند و باید رشته‌های جدید به دانشگاه‌ها تزریق شود، توجه به تجهیزات آزمایشگاهی هم بخش دیگر تامین زیرساخت است که باید به آن پرداخت.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: کشورهای پیشرفته مثل جاروبرقی در حال مکیدن سرمایه‌های ما  که همان جوانان هستند می باشند و ما باید بتوانیم با برنامه‌ریزی و حمایت جوانان را در کشور نگه داریم، البته بودجه پیش‌بینی شده برای پژوهش در سال آینده بی‌سابقه  بوده و نیز حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان افزایش می‌یابد.

گفتنی است که برنامه اساتید سرآمد آغاز شده که براساس این برنامه 150 استاد برتر کشور مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

معاون علمی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: تا پایان این هفته بحث تحریم‌ها خاتمه می یابد که این یک اتفاق بزرگ محسوب می شود و ما باید از این فرصت استفاده کرده و ارتباط مراکز خارج کشور را تقویت کنیم و تجهیزات آزمایشگاهی را در اولویت قرار دهیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...