افزایش همکاری جهاد دانشگاهی با دانشگاه پیام نور اردبیل با امضای تفاهم نامه

افزایش همکاری جهاد دانشگاهی با دانشگاه پیام نور اردبیل با امضای تفاهم نامه

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل از افزایش همکاری دانشگاه پیام نور اردبیل با جهاد دانشگاهی براساس امضای تفاهم‌نامه همکاری خبر داد.

مهرزاد محرم‌زاده در آئین عقد تفاهم‌نامه بین دانشگاه پیام نور و جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: عقد تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی از افتخارات این دانشگاه است و امیدواریم استان از برکات این تفاهم‌نامه برخوردار شود و این تفاهم‌نامه سبب گشایش در همکاری های مشترک شود و بتواند در رشد و ارتقای سطح علمی و آموزشی طرفین مفید واقع گردد.

وی به شباهت‌های جهاد دانشگاهی و دانشگاه پیام نور در اهداف و رسالت‌هایشان اشاره کرد و تاکید نمود: با مشارکت در اجرای برنامه‌های مشترک می‌توانیم تقویت کننده نقاط قوت همدیگر باشیم و در حوزه‌های متناظر برنامه‌های کاربردی را انجام دهیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل با تاکید بر همکاری‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی با جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: مجوز آموزش‌های بدو استخدام تمامی سازمان‌های استان به دانشگاه پیام نور استان واگذار گردیده است که با توجه به ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در زمینه آموزشی می‌توانیم در اجرای این امر از آن استفاده نماییم.

در این دیدار هدف از عقد تفاهم‌نامه همکاری استفاده بهینه از امکانات، استعداد و توانایی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و نیل به پروژه‌های اجرایی دانش‌بنیان و به منظور توسعه‌ همکاری علمی- فرهنگی و با توجه به نقش تحقیقاتی و فرهنگ‌سازی جهاد دانشگاهی، به امضای رؤسای جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل و دانشگاه پیام نور استان اردبیل رسید.

رامز نصیری صالح با بیان این‌که دانشگاه پیام نور اردبیل بازوی توان‌مند جهاد دانشگاهی در استان اردبیل است، اضافه کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران منطقه اردبیل و خبرگزاری بین‌المللی قرآنی شعبه اردبیل آمادگی خود را  در جهت اطلاع‌رسانی فعالیت‌های دانشگاه پیام نور اعلام کرده است.

نصیری صالح وجود اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور استان را ظرفیت مناسبی برای انجام فعالیت‌های پژوهشی دانست و گفت: از این ظرفیت می‌توانیم برای راه‌اندازی پژوهشکده‌های مورد نیاز استان بهره مند شویم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

.

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...