5 شرکت دانش‌بنیان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان فعالند

5 شرکت دانش‌بنیان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان فعالند

در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان فعالیت 5 شرکت دانش بنیان در حال انجام کار تحقیقاتی است

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان نمود: در حال حاضر 5 شرکت دانش‌بنیان در زمینه تولید محصولات سلامت مورد نیاز جامعه در حال انجام کار پژوهشی می باشند.

  آقای هوشنگ رفیق دوست، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، در جلسه هم اندیشی توسعه شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: مراکز رشد دانشگاه‌ها به عنوان مراکز حمایتی در جهت پشتیبانی از ایده‌ها و تفکرات با ثمره نظیر اشتغال زایی، محصول آفرینی و درآمدزایی برای شرکت دانش بنیان و صاحبان ایده خواهد بود.

ایشان اضافه کردند: در حال حاضر هسته‌های فناور و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در زمینه‌های مختلفی از جمله گیاهان دارویی، تجهیزات پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت در حال فعالیت بوده و علاوه بر 5 شرکت دانش بنیان در این دانشگاه 5 شرکت دیگر نیز در حال طی مراحل ثبت هستند.

وی اظهار نمود: مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  اعلام کرد که از تمامی کسانی که تمایل به مطرح کردن طرح‌های پژوهشی که منجر به تولید محصول می شود با در اختیار گذاشتن امکانات، تجهیزات، آزمایشگاه‌ها و  نیز اعتبارات در دسترس حمایت می کند.

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: پژوهشگران می‌توانند برای اطلاع از نحوه بهره مندی از حمایت‌های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از طرح‌های دانش‌بنیان به مرکز رشد واقع در معاونت تحقیقات و فناوری این دانشگاه مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...