تشریح وضعیت پروژه های کوی دانشگاه تهران

تشریح وضعیت پروژه های کوی دانشگاه تهران

معاون دانشجویی دانشگاه تهران به ساخت درمانگاه در کوی دانشگاه تهران اشاره کرد و گفت: این درمانگاه 20 قدم بالاتر از درب اصلی کوی پسران واقع شده است و احتمالا برای مهرماه سال 95 آماده سرویس دهی و خدمت رسانی به عموم مردم خواهد بود.

به‌نژاد با تاکید بر اینکه درمانگاه کوی آماده خدمت رسانی به مردم عادی نیز خواهد بود اضافه کرد: از آنجایی که در منطقه امیرآباد شمالی درمانگاهی وجود ندارد درمانگاه کوی می‌تواند علاوه بر دانشجویان به مردم عادی نیز خدمات رسانی کند.

دکتر به‌نژاد با بیان اینکه سه پروژه در کوی دانشگاه تهران در حال انجام است،بیان نمود: راه اندازی رستوران جدید در کوی دانشگاه تهران از دیگر اقداماتی است که در حال انجام بوده و در مرحله نازک کاری قرار داد و برای نیمسال دوم آماده سرویس دهی خواهد بود.

وی فعالیت این رستوران را تشریح کرد: بین دانشگاه تهران و یک شرکت تولیدکننده محصولات غذایی قراردادی برای توزیع غذای صنعتی به ساکنین کوی منعقد گردیده است. البته سلف سرویس کوی پابرجا خواهد بود و علاوه بر سلف سرویس کوی، این رستوران آماده خدمت‌رسانی به دانشجویان می باشد،که 30 تا 40 غذای یارانه‌ای در این رستوران در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

وی همچنین به ساخت یک خوابگاه جدید در کوی پسران اشاره کرد و افزود: ساخت این خوابگاه در مرحله تعیین پیمانکار قرار دارد و فرایند ساخت آن قبل از سال تحصیلی جدید شروع می گردد.

اضافه شدن خدمتی جدید به کیف پول الکترونیکی

معاون دانشجویی دانشگاه تهران در ادامه از ارائه کیف پول الکترونیکی دانشگاه تهران به دانشجویان این دانشگاه خبر داد و بیان نمود: استفاده از غذای دانشگاه تهران واقع در پردیس مرکزی دانشگاه است که غذایی غیر از غذای دانشجویی ارائه می نماید، خدمتی جدید است که از طریق کیف پول الکترونیکی به دانشجویان دانشگاه تهران ارائه خواهد شد،یعنی  دانشجویان با استفاده از یارانه‌ای که به آن ها اختصاص داده می‌شود می‌توانند از غذای این باشگاه نیز بهره مند شوند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: در حال آماده سازی زیر ساخت‌های لازم برای این امر هستیم و احتمالا از ابتدای شروع ترم آینده یعنی مهرماه سال 95 اجرایی گردد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...