آموزش مسائل حقوقی به دانشجویان یک ضرورت است

آموزش مسائل حقوقی به دانشجویان یک ضرورت است

حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد بیان کرد: دانشجویان نقش مؤثر و بسزایی در رابطه با آموزش مسائل حقوقی و آگاهی بخشی عمومی از پیامدهای جرایم و پیشگیری از وقوع آن ها در جامعه خواهند داشت.

نخستین جلسه کارگروه فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی دادگستری استان اصفهان با حضور مسؤولان و قضاتی از دادگستری، رؤسای بسیج دانشجویی و تعدادی از رؤسای دانشگاه های اصفهان در محل دادگستری استان تشکیل جلسه داد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد، معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری استان اصفهان، در این جلسه اظهار نمود: این کارگروه بر اساس بند د ماده 11 قانون پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی و اصل 156 قانون اساسی با رویکرد آموزش مدار و با هدف کاهش و پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه تشکیل و شروع به کار نموده است.

وی اضافه کرد: جامعه هدف این کارگروه دانشگاه ها است و فعالیت خود را حول سه محور ارتقای فرهنگی دانشگاهیان در جهت تحکیم بنیاد خانواده، ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان و دانشگاهیان پیرامون موضوعات حقوقی و قضایی و  همچنین آگاهی بخشی پیشگیرانه از 5 جرم ضرب و جرح عمدی ، سرقت،‌ چک پرداخت نشدنی و کلاهبردای، جرایم مربوط به مواد مخدر و توانایی مقابله و مواجهه با آنها معطوف نموده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...