آموزش مسائل حقوقی به دانشجویان یک ضرورت است

آموزش مسائل حقوقی به دانشجویان یک ضرورت است

حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد بیان کرد: دانشجویان نقش مؤثر و بسزایی در رابطه با آموزش مسائل حقوقی و آگاهی بخشی عمومی از پیامدهای جرایم و پیشگیری از وقوع آن ها در جامعه خواهند داشت.

نخستین جلسه کارگروه فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی دادگستری استان اصفهان با حضور مسؤولان و قضاتی از دادگستری، رؤسای بسیج دانشجویی و تعدادی از رؤسای دانشگاه های اصفهان در محل دادگستری استان تشکیل جلسه داد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی نژاد، معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری استان اصفهان، در این جلسه اظهار نمود: این کارگروه بر اساس بند د ماده 11 قانون پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی و اصل 156 قانون اساسی با رویکرد آموزش مدار و با هدف کاهش و پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه تشکیل و شروع به کار نموده است.

وی اضافه کرد: جامعه هدف این کارگروه دانشگاه ها است و فعالیت خود را حول سه محور ارتقای فرهنگی دانشگاهیان در جهت تحکیم بنیاد خانواده، ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان و دانشگاهیان پیرامون موضوعات حقوقی و قضایی و  همچنین آگاهی بخشی پیشگیرانه از 5 جرم ضرب و جرح عمدی ، سرقت،‌ چک پرداخت نشدنی و کلاهبردای، جرایم مربوط به مواد مخدر و توانایی مقابله و مواجهه با آنها معطوف نموده است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...