ثبت نام نیم سال دوم تحصیلی دانشگاه تهران

ثبت نام نیم سال دوم تحصیلی دانشگاه تهران

 بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ - ۹۴ مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران، ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ - ۹۴ از شنبه آغاز شده و تا روز شنبه سوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

کلاس ها از ۱۰ بهمن ماه فعالیت خود را شروع خواهند کرد و همچنین دانشجویان از ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه ۹۴ فرصت خواهند داشت تا برای حذف و اضافه اقدام نمایند.

کلاس های دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴، یازده خرداد ۹۵ به پایان رسیده و از شانزده خرداد امتحانات شروع می شود و تا دوم تیرماه ۹۵ نیز ادامه خواهد داشت.

ضرورت کیفیت بخشی و تبدیل دانشگاه پیام نور به دانشگاه کارآفرین

قائم مقام دانشگاه پیام نور به ضرورت کیفیت بخشی و تبدیل دانشگاه پیام نور به دانشگاه کار آفرین تاکید کرد.

محمد اکبری در بازدید از دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان بیان فرمودند: تمامی امور دانشگاه باید بر پایه و اساس کیفیت، برنامه ریزی و نظارت دقیق مسئولین مربوطه انجام شود.

محمد اکبری در ادامه سخنانش گفت : اتفاق نظر، دوستی، وحدت و تعامل در راستای همگرایی در این دانشگاه کم نظیر است و همه باید هماهنگ شوند و با تلاش فراوان در راستای اهداف عالی دانشگاه گام بردارند.

اکبری خاطر نشان کرد: اولویت ها در دانشگاه باید بر اساس کیفیت آموزشی، پژوهشی و ساخت و ساز قرار گیرد و تجهیزات آزمایشگاهی باید پیشرفته و نوین باشند، زیرا دانشگاه باید الگوی جامعه در هر زمینه ای باشد.

اعلام جزئیات سهمیه امریه سربازی دانشگاه صنعتی شریف شد

دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد برای رفع نیازهای تخصصی خود در آزمایشگاه ها، کارگاه ها، سایت های کامپیوتری و همچنین انجام پروژه های پژوهشی تعداد ۱۹ نفر از فارغ التحصیلان نخبه را از طریق امریه سربازی پس از دوره آموزشی پذریش میکند

 نیازهای دانشگاه صنعتی شریف به شرح زیر است: در دانشکده مهندسی برق دو نفر، دانشکده مهندسی صنایع یک نفر، دانشکده مهندسی عمران یک نفر، دانشکده مهندسی کامپیوتر یک نفر، دانشکده مهندسی هوا فضا یک نفر، دانشکده مدیریت و اقتصاد یک نفر، دانشکده مهندسی انرژی یک نفر، دانشکده مهندسی شیمی و نفت دو نفر،دانشکده مهندسی مکانیک دو نفر، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی (مراکز و گروه های آموزشی) سه نفر، معاونت پژوهشی (پژوهشکده ها) یک نفر، معاونت فرهنگی اجتماعی یک نفر، معاونت دانشجویی یک نفر و ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز یک نفر می باشد

نظارت پلیس اماکن بر خوابگاه های دانشجویی غیر دولتی

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

این تفاهم نامه به منظور نظارت کارآمد بر تمام خوابگاه های دانشجویی غیر دولتی، بین صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، و پلیس نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی امضا شد.

این تفاهم نامه در ۶ ماده، ۹ بند، ۱۱ تبصره و ۲ نسخه که هر کدام حکم واحد دارند تنظیم و به امضای دو طرف رسید و از تاریخ اعلام شده مفاد آن اجرایی است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...