بیش از سیصد دانشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی

بیش از سیصد دانشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از عضویت بیش از 300 دانشگاه و پژوهشگاه در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی خبرداد.

رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار  حوزه فناوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کردن : در حال حاضر بیش از 300 دانشگاه، پژوهشگاه و شرکت خصوصی در سراسر کشور در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی عضویت دارن  و حدود چهار هزار دانشگاهبه این شبکه پیوستند.

وی در ادامه بیان کردند: استفاده از آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد و بخش خصوصی برای فعال‌تر شدن زیرساخت‌های آزمایشگاهی از برنامه‌هایی است که این شبکه در آینده برای تسهیل دسترسی استادان و دانشجویان به تجهیزات آزمایشگاهی به دنبال خواهد داشت و جزو برنامه‌های آینده این شبکه است.

اسدی‌فرد صراحتا بیان کرد: در سال گذشته 260 هزار خدمت از سوی آزمایشگاه‌های عضو شبکه به پژوهشگران ارائه شده است، همچنین این شبکه برای استفاده دانشجویان و اساتید از خدمات آزمایشگاهی شبکه یکسری بسته‌های تخفیفی را در نظر گرفته اند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در ادامه بیانات خود خاطرنشان کرد: در این بسته‌ها برای عموم افراد تخفیف 15 درصدی برای نخبگان 60 درصدی و برای شرکت‌های دانش‌بنیان تخفیف‌های 50 درصدی در نظر گرفته شده است. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...