بیش از سیصد دانشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی

بیش از سیصد دانشگاه عضو شبکه آزمایشگاهی

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از عضویت بیش از 300 دانشگاه و پژوهشگاه در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی خبرداد.

رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار  حوزه فناوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کردن : در حال حاضر بیش از 300 دانشگاه، پژوهشگاه و شرکت خصوصی در سراسر کشور در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی عضویت دارن  و حدود چهار هزار دانشگاهبه این شبکه پیوستند.

وی در ادامه بیان کردند: استفاده از آزمایشگاه‌های دانشگاه آزاد و بخش خصوصی برای فعال‌تر شدن زیرساخت‌های آزمایشگاهی از برنامه‌هایی است که این شبکه در آینده برای تسهیل دسترسی استادان و دانشجویان به تجهیزات آزمایشگاهی به دنبال خواهد داشت و جزو برنامه‌های آینده این شبکه است.

اسدی‌فرد صراحتا بیان کرد: در سال گذشته 260 هزار خدمت از سوی آزمایشگاه‌های عضو شبکه به پژوهشگران ارائه شده است، همچنین این شبکه برای استفاده دانشجویان و اساتید از خدمات آزمایشگاهی شبکه یکسری بسته‌های تخفیفی را در نظر گرفته اند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی در ادامه بیانات خود خاطرنشان کرد: در این بسته‌ها برای عموم افراد تخفیف 15 درصدی برای نخبگان 60 درصدی و برای شرکت‌های دانش‌بنیان تخفیف‌های 50 درصدی در نظر گرفته شده است. 

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...