رشته های میان رشته ای در دانشگاه خوارزمی

رشته های میان رشته ای در دانشگاه خوارزمی

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی از راه اندازی رشته های میان رشته ای در دانشگاه خوارزمی خبر داد و بیان نمود: فهرستی از این رشته ها تهیه شده و درحال اولویت بندی ایجاد رشته ها هستیم.

جعفر کیوانی اظهار داشت: این دانشگاه مطالعه ای بر روی رشته های میان رشته ای موجود در کشور انجام داد و فهرستی از این رشته ها تدوین شد که براساس اولویت های دانشگاه اقدامات مربوط به راه اندازی این رشته ها درحال انجام است.

وی اضافه کرد: دانشگاه خوارزمی برنامه دارد در راستای سیاست های وزارت علوم و به منظور ایجاد زمینه های شغلی برای فارغ التحصیلان خود رشته های میان رشته ای را تاسیس و راه اندازی کند تا براین اساس بتواند فعالیت های آموزشی خود را براساس نیاز روز کشور ساماندهی و بازنگری کند.

دانشگاه خوارزمی به پیروی از سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد در زمینه هایی که نیاز شغلی آن در جامعه وجود دارد و رشته های مرتبط با آنها از پتانسیل لازم برخوردار باشد، میان رشته ای ها را توسعه دهد و فعالیت های آموزشی خود را براساس نیاز جامعه و پتانسیل های خود ساماندهی کند.

کیوانی تاکید نمود: به تمامی گروه های آموزشی این دانشگاه اعلام شده است تا در تدوین و تعیین رشته های میان رشته ای مشارکت کنند و در نهایت نتایج فعالیت گروه های آموزشی در معاونت آموزشی این دانشگاه بررسی و جمع بندی خواهد شد.

وی به لزوم بازنگری برنامه های درسی دانشگاه ها اشاره کرد و گفت: این روند در دانشگاه خوارزمی آغاز شده تا برنامه درسی این دانشگاه به روز و مطابق با نیازهای روز کشور تغییر یابند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...