وام دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی

وام دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی

ثبت نام وام های دانشجویی از ۲۶ دی شروع شده است و تا ۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت،همچنین براساس ابلاغ صندوق رفاه دانشجویان بعد از اتمام مهلت مذکور پذیرش تقاضای وام مقدور نمی باشد.

دانشجویان متقاضی وام می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۲۶ دی الی ۷ بهمن ماه با مراجعه به سیستم گلستان و مطالعه فایل راهنمای موجود در وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند،گفتنی است  زمان تحویل مدارک ۱۰ الی ۱۴ بهمن ماه خواهد بود.

شرایط عمومی دریافت وام دانشجویی

اولویت نیاز مالی، عدم استفاده از وام یا بورس تحصیلی، مشروط نبودن در دو نیمسال متوالی، عدم اشتغال به کار در زمان دریافت وام دانشجویی، دانشجویانی که در مرخصی تحصیلی باشند نمی توانند متقاضی وام شوند.

دانشجویان مشمول دریافت وام دانشجویی

کارشناسی: ورودی مهر ۹۱ به بعد، کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی مهر ۹۳ به بعد، دکتری تخصصی ناپیوسته غیر بورسیه: ورودی مهر ۹۱ به بعد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام دانشجویی

الف- دانشجویانی که در نیمسال های قبل، از وام استفاده کرده اند:

۱- ثبت درخواست وام در سامانه گلستان ۲- نداشتن بدهی معوقه در مقاطع تحصیلی قبل.

ب- دانشجویانی که برای اولین بارمتقاضی وام هستند باید نسبت به آماده سازی مدارک به شرح ذیل و بارگذاری آنها در هنگام ثبت نام اقدام به عمل آورند:

تصویر صفحات شناسنامه، کارت ملی و کارت دانشجویی، سند محضری همراه با تحویل تعهدنامه محضری وتصویرمدارک ضامن معتبر+ آخرین کپی حکم کارگزینی ضامن دربازه زمانی تعیین شده، افتتاح حساب بانکی تجارت در یکی از شعب بانک تجارت(ترجیح دانشگاه شهید بهشتی)

دانشجویان متقاضی وام دانش هسته ای: اسکن و بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل در هر ترم

تذکرات مهم:

دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان هستند، بایستی نسبت به بارگذاری سند محضری و کلیه مدارک عنوان شده در سامانه گلستان اقدام نمایند.

دانشجویان رشته مهندسی هسته ای که متقاضی وام دانش هسته ای هستند، موظفند نسبت به بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل در هر ترم اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی وام ودیعه مسکن و یا مسکن ترمی (ویژه روزانه) می بایست دارای اجاره نامه معتبر با کد رهگیری بوده و نسبت به بارگذاری آن در سیستم گلستان اقدام کرده و اصل و کپی آن را در بازه زمانی تعیین شده به کارشناسان رشته های خود در مدیریت خدمات دانشجویی ارائه نمایندد.

بعلاوه عدم استفاده ازخوابگاه برای دانشجویان متقاضی وام ودیعه مسکن و وام مسکن ترمی در آن ترم اجباری است .

باتوجه به ابلاغ اعتبار از سوی صندوق رفاه دانشجویان، لازم است که ثبت نام وام و بارگذاری مدارک درموعد تعیین شده انجام پذیرد و پس ازاتمام مهلت مقررپذیرش تقاضای وام مقدورنخواهد بود.

دانشجویانی که درطول تحصیل از وام ودیعه مسکن دانشجویان بهره مند شده اند نمی توانند از وام مسکن ترمی استفاده کنند.

دانشجویان روزانه مقطع دکتری متقاضی برای بار اول ویژه دکتری می بایستی فرم شماره ۱ و ۲ را از وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها و متقاضیان دومین بار وام پژوهانه می بایستی فرم شماره ۳ را از وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها دریافت نموده و بعد از تکمیل و تائید واحدهای مربوطه نسبت به بارگذاری آن اقدام کنند. اسکن کلیه مدارک می بایستی خوانا و حجم فایل اسکن شده حداکثرkb۲۰۰  باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...