ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشور

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشور

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از تمدید مهلت ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه تا 7 بهمن‌ماه خبر داد.

دکتر ابوالحسن ریاضی بیان کرد: نظر به به استقبال خوب دانشجویان از دوره اخیر جشنواره دانشجوی نمونه، درخواست روسای چند دانشگاه و پیگیری دانشجویان، زمان ثبت نام این جشنواره تا تاریخ 7 بهمن ماه تمدید شده است. دانشجویان می‌توانند در سامانه دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir مراجعه نموده و ضمن بارگذاری کلیه مدارک تحصیلی، رزومه پژوهشی و گواهی فعالیت های فرهنگی نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام به عمل آورند.

وی از عدم شرکت دانشگاه های علمی کاربردی و فنی و حرفه ای در این جشنواره خبر داد و اظهار نمود: این دانشگاه‌ها با توجه به ذات مهارت محورشان در این جشنواره حضور نخواهند داشت، چرا که رویکرد جشنواره دانشجوی نمونه به سوی انتخاب دانشجویان کوشا در زمینه های آموزشی، فرهنگی و بویژه پژوهشی، با تاکید بر مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد در حالیکه این دو دانشگاه رسالت خویش را تربیت دانشجویان مهارت افزا قرار داده‌اند و بر سیاست های این رویداد منطبق نیستند.

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در خاتمه سخنانش از ثبت‌نام تعداد 2900 نفر خبر داد و اضافه کرد: شرط آزمون زبان با توجه به فرصت ناکافی برای دانشجویان جهت انطباق رزومه خویش با مفاد آیین نامه جدید، در این دوره از جشنواره فقط برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی(PhD) الزامی می باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.

توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

 

 

 

اخبار مرتبط

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...