امضاء تفاهم نامه همکاری دانشگاه‌ تهران و دانشگاه فنلاند در زمینه تبادل دانشجو و دوره‌های مشترک تحصیلات تکمیلی

امضاء تفاهم نامه همکاری دانشگاه‌ تهران و دانشگاه فنلاند در زمینه تبادل دانشجو و دوره‌های مشترک تحصیلات تکمیلی

توافق دانشگاه‌ تهران و دانشگاه آلاتو فنلاند برای تبادل دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در قالب تورهای کوتاه‌مدت دانشجویی و دوره‌های مشترک تحصیلات تکمیلی با یکدیگر صورت گرفت.

سفیر فنلاند در ایران و هیأت دانشگاه آلاتو این کشور، ضمن بازدید از دانشگاه تهران، با معاون بین‌الملل دانشگاه تهران به دیدار و گفت‌وگو پرداختند. در این جلسه که با حضور «پروفسور پکا ماتیلا»، مدیر اجرایی بخش مدیریت بازرگانی دانشگاه آلاتو، خانم «می‌یا ویتانن»، مدیر پروژه‌های جدید این دانشگاه و «هری کمراینن»، سفیر فنلاند در تهران، دکتر محمدباقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه و رییس و مشاور بین‌الملل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، برگزار گردید، طرفین بر آغاز و توسعه همکاری در رشته‌های مختلف دانشگاهی، به‌خصوص رشته‌های مدیریت کارآفرینی و فنی، اقتصاد و نیز امضای تفاهم‌نامه همکاری برای تسهیل این همکاری‌ها تاکید نمودند.

پروفسور «ماتیلا» به همکاری موفق و نزدیک با شرکت‌ها و صنایع مشهور در سطح جهان اشاره کرد و در خصوص ارتباط با صنعت و ایجاد همکاری و تبادل نظر علمی در دو دانشگاه ابراز امیدواری نمود.

ریاست دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نیز، در این دیدار با ضرورت عملیاتی‌کردن تفاهم‌نامه‌های مشترک، خواستار فعال شدن همکاری‌های مورد علاقه طرفین شد.

ایشان راه اندازی رشته MBA به‌ صورت مشترک بین دانشگاه تهران و دانشگاه آلاتو را شروعی مناسب برای آغاز همکاری بین دو دانشگاه دانستند و برای اجرای آن اعلام آمادگی کردند.

دانشگاه آلاتو، دومین دانشگاه بزرگ فنلاند بعد از دانشگاه هلسینکی است که در رتبه بندی‌های جهانی، جایگاه والایی دارد و نزدیک به بیست‌هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در آن مشغول کسب علم هستند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...