زمان توزیع کارت آزمون دکترای دانشگاه آزاد سال 95

زمان توزیع کارت آزمون دکترای دانشگاه آزاد سال 95

داوطلبان آزمون دکترای دانشگاه آزاد از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 6 بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد و وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی خود، می‌توانند برگه ورود به جلسه دریافت نمایند.

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آزمون دکتری تخصصی(Ph.D) سال 1395 این دانشگاه در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه 9 بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه نامبرده تا یک ساعت قبل از شروع آزمون امکان‌پذیر خواهد بود.

داوطلبان می‌بایست علاوه بر کارت ورود به جلسه، راهنمای آزمون ذکر شده را نیز از طریق همان پایگاه دریافت و مندرجات آن را به طور دقیق مطالعه فرمایند.

چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه، مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، زبان خارجه یا عکس ملاحظه نمودند لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی (حوزه امتحانی) خود مراجعه نمایند (نشانی واحدهای مجری برگزاری آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه آزاد سال 1395 در دفترچه راهنمای آزمون مذکور مندرج است).

داوطلبانی که شهر تهران را بعنوان حوزه امتحانی خود در نظر گرفته اند، لازم است به مجتمع دانشگاهی ولیعصر(عج) واحد تهران مرکزی مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون مذکور، روزهای سه شنبه 6 بهمن (بعدازظهر از ساعت 13 تا 17)، چهارشنبه 7 و پنجشنبه 8 بهمن صبح‌ ها از ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهرها ‌از ساعت 13 تا 17 است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.


"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...