لزوم جذب معلمین توانمند

لزوم جذب معلمین توانمند

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش بر لزوم جذب معلمین توانمند در آموزش و پرورش تاکید نمود.

عبدالرسول عمادی ظهر دوشنبه در گردهمایی تحول و بهبود کیفیت در آموزش‌ و پرورش استان بوشهر اظهار نمود: تلاش‌های بسیار زیادی برای بهبود وضعیت آموزش و پرورش در استان بوشهر صورت گرفته است ولی کمبودهایی در این زمینه وجود دارد.

وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب‌تر برای رفع مشکلات آموزش و پرورش استان بوشهر، یادآور شد: عوامل بسیاری باید هماهنگ و ‌همدل شوند تا مشکلات کنونی آموزش و پرورش حل شود

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش با تاکید بر لزوم مشارکت خانواده‌ها در بهبود وضعیت آموزش‌ و پرورش، گفت: کمبود نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین مشکلات آموزش و پرورش استان بوشهر است. وی با اشاره به تلاش و همت ویژه مدیریت ارشد استان بوشهر برای رفع مشکلات آموزش و پرورش، بیان نمود: استان بوشهر در عرصه سخت‌افزاری مشکل چندانی ندارد، اما پراکندگی مدارس در استان بوشهر  یکی دیگر از مشکلات آموزش و پرورش  این استان است چراکه مانع مدیریت مناسب می شود.

وی به لزوم جذب معلمان توانمند در آموزش و پرورش استان بوشهر تاکید کرد و گفت:  باید نگاه ویژه‌ای به معلمان دوره ابتدایی داشته باشیم تا زمینه بهبود فرآیند آموزشی فراهم گردد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش با اشاره به محرومیت مدارس استان بوشهر از امکانات آموزشی نسبت به استان‌های برخوردار، اضافه کرد: یکی دیگر از مشکلات آموزش و پرورش استان بوشهر، طولانی بودن دوره گرما و کوتاه شدن زمان تحصیل است.

وی ادامه داد:از دیگر مشکلات آموزش و پرورش استان بوشهر بازنشستگی پیش از موعد و خروج نیروهای کیفی از چرخه تعلیم و تربیت است.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.


"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...