افزایش رتبه های زیر دو‌هزار استان سمنان در کنکور سراسری

افزایش رتبه های زیر دو‌هزار استان سمنان در کنکور سراسری

معاون آموزش و پرورش استان سمنان خبر داد: رشد ۲۴ درصدی رتبه زیر دو هزار  سمنان در کنکور سراسری

 معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان از رشد ۲۴ درصدی قبولی دانش آموزان این استان در کسب رتبه های زیر دو هزار کنکور خبر داد.

 حسین فولادیان در جلسه ستاد کنکور دامغان در جمع روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، مدیران مدارس و مشاوران تحصیلی در محل سالن شهید حسین علی آبادی این شهرستان گفت: در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ تعداد ۹ هزار و ۱۳۹نفر از دانش آموزان استان سمنان در کنکور سراسری شرکت داشتند که از این تعداد چهار هزار و ۷۰۵ نفر قبول شدند.

این جلسه با توجه به اهمیت ورود دانش آموزان به دانشگاه شهرستان دامغان و استفاده هرچه بهتر از ظرفیت ها و پتانسیل دانشگاه دامغان مبنی بر جذب حداکثری شرکت کنندگان در کنکور برگزار گردید.

فولادیان از قبولی ۵۱ درصدی دانش آموزان استان سمنان در کنکور ۹۵-۹۴ خبر داد و افزود: این استان رتبه دوم کشوری را در این خصوص به دست آورد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در ادامه سخنانش گفت: در کنکور امسال از افزایش رشته ها و رتبه کنکور برخوردار بودیم به طوری که در کسب رتبه زیر دو هزار کنکور در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ رشد ۲۴درصدی را شاهد بودیم.

فولادیان از وجود ۳۲ قرائت خانه نوروزی در این استان خبر داد و اضافه نمود: در نوروز امسال ۲۲۰۰ دانش آموز شرکت کننده در کنکور از این ظرفیت بهره مند شدند.

آقای فولادیان، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، خاطرنشان کرد: ازمهمترین دستاوردهای ایجاد قرائت خانه های نوروزی استفاده از تعطیلات نوروز، ایجاد فضای مطالعاتی و افزایش اطلاعات علمی و تحصیلی  می باشد.

فولادیان به مهم ترین برنامه های ستاد کنکور سراسری این اداره اشاره کرد و اضافه نمود: برگزاری کلاس های کنکور به صورت مدرسه ای و ویژه مناطق محروم، برگزاری اردوهای علمی شبانه روزی، اجرای همایش های مشاوره ای به تفکیک دانش آموزان و اولیاء، برگزاری چهار آزمون آزمایشی با شرکت دانش آموزان، تشکیل ستاد کنکور، اجرای طرح پشتیبان کنکور از مهم ترین برنامه های ستاد کنکور  سراسری استان سمنان می باشد.

کسب رتبه زیر ۲۰۰۰ از سوی ۵۳ دانش آموز دامغانی

معاون آموزشی و نوآوری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دامغان نیز از رشد آمار قبولی دانش آموزان شهرستان و کسب رتبه برتر زیر دو هزار کنکور  برای ورود به دانشگاه خبر داد و اضافه نمود: در کنکور سراسری ۹۴- ۹۳ تعداد دانش آموز دامغانی که این رتبه را کسب کرده بودند  ۲۷ نفر بود که این آمار در کنکور ۹۵- ۹۴ به ۵۳ مورد ا رتقا یافته است.

حسن حبیبیان با یادآوری اینکه کنکور سراسری یک رقابت علمی است، بیان نمود: باید انگیزه داوطلبان را برای کسب رتبه های برتر با ایجاد زمینه های رقابتی بالا ببریم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...