پذیرش دانشجو خارجی در مقطع تحصیلات تکمیلی از اهم اهداف دانشگاه الزهرا (س)

پذیرش دانشجو خارجی در مقطع تحصیلات تکمیلی از اهم اهداف دانشگاه الزهرا (س)

رئیس دانشگاه الزهرا (س) اظهار داشت: تا آنجایی که هیئت امنای دانشگاه الزهرا (س) مجوز صادر کند همت ما در بورسیه کردن دانشجویان است و از برجسته ترین اهداف دانشگاه الزهرا (س) پذیرش دانشجو خارجی در مقطع تحصیلات تکمیلی می باشد.

خانم انسیه خزعلی، رئیس دانشگاه الزهرا (س) همچنین درباره قانون جدید واگذاری اختیارات بورس به دانشگاه ها بیان نمود: این قانون در دانشگاه الزهرا (س) نیز اعمال می شود و تا حدی که هیئت امنا به ما اجازه دهد سعی داریم که  بخش بورسیه کردن دانشجویان را تقویت نماییم.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) تاکید نمود: ما تا حد امکان از این فرصت بهره مکفی را می بریم تا دانشجویان بورسیه شوند اما تعدادی از دانشجویانی نیز که برای بورسیه انتخاب می شوند، وزارت علوم برای بورسیه شدن آنها اقدام  به عمل می آورد.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) در ادامه سخنانش افزود: همچنین برای دانشجویان غیربورسیه آئین نامه هایی را مصوب کرده ایم که از طریق همین آئین نامه ها به دنبال جذب دانشجو خارجی غیر بورسیه می باشیم.

خانم انسیه خزعلی در خاتمه سخنانش یادآور شد: یکی از مهمترین و برجسته ترین اهداف دانشگاه الزهرا (س) جذب دانشجویان خارجی به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی است که هم اکنون این مصوبه به هیئت امنا رفته و تعدادی نیز مجوز گرفته اند تا بتوانیم جذب دانشجو خارجی بورسیه را نیز داشته باشیم.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...