مجوز تاسیس مرکز فنی و حرفه ای در دانشگاه شهید بهشتی

مجوز تاسیس مرکز فنی و حرفه ای در دانشگاه شهید بهشتی

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی از اجازه صدور مجوز مرکز فنی و حرفه ای برای دانشگاه شهید بهشتی خبر داد.

حجت الاسلام منصور میراحمدی معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی اظهار نمود: با توجه به نیازهای دانشجویان به کسب مهارت‌های متناسب با بازار کار که احتمال اشتغال آنها را بالا می‌برد، تصمیم بر این شد که دوره‌های مهارت با نظرسنجی از دانشجویان و اساتید دانشگاه با توافق ایجاد شده با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار گردد که بدین منظور اقدام به کسب مجوز مرکز فنی و حرفه ای برای دانشگاه شهید بهشتی  نمودیم و تا کنون بیش از هزار دانشجو در این دوره‌ها شرکت نموده اند.

حجت الاسلام منصور میراحمدی ادامه داد: مرکز فنی و حرفه‌ای معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، متناسب با نیازهای بازار کار و در جهت ارتقاء صلاحیت‌های حرفه‌ای و توانمندسازی دانشجویان و کارمندان، دوره‌های آموزشی مهارتی را برگزار می نماید.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اضافه نمود: این معاونت پس از ارزیابی فعالیت‌ها از سوی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران، مجوز تأسیس مرکز فنی و حرفه‌ای دانشگاه شهید بهشتی را دریافت کرده است و فعالیت خود را در این قالب دنبال می‌نماید.

حجت الاسلام منصور میراحمدی یادآور شد : دانشجویان برای ثبت نام دوره‌های آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 می توانند به آدرس  farhangi.sbu.ac.ir  مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...