مجوز تاسیس مرکز فنی و حرفه ای در دانشگاه شهید بهشتی

مجوز تاسیس مرکز فنی و حرفه ای در دانشگاه شهید بهشتی

معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی از اجازه صدور مجوز مرکز فنی و حرفه ای برای دانشگاه شهید بهشتی خبر داد.

حجت الاسلام منصور میراحمدی معاون فرهنگی دانشگاه شهید بهشتی اظهار نمود: با توجه به نیازهای دانشجویان به کسب مهارت‌های متناسب با بازار کار که احتمال اشتغال آنها را بالا می‌برد، تصمیم بر این شد که دوره‌های مهارت با نظرسنجی از دانشجویان و اساتید دانشگاه با توافق ایجاد شده با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار گردد که بدین منظور اقدام به کسب مجوز مرکز فنی و حرفه ای برای دانشگاه شهید بهشتی  نمودیم و تا کنون بیش از هزار دانشجو در این دوره‌ها شرکت نموده اند.

حجت الاسلام منصور میراحمدی ادامه داد: مرکز فنی و حرفه‌ای معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، متناسب با نیازهای بازار کار و در جهت ارتقاء صلاحیت‌های حرفه‌ای و توانمندسازی دانشجویان و کارمندان، دوره‌های آموزشی مهارتی را برگزار می نماید.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اضافه نمود: این معاونت پس از ارزیابی فعالیت‌ها از سوی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران، مجوز تأسیس مرکز فنی و حرفه‌ای دانشگاه شهید بهشتی را دریافت کرده است و فعالیت خود را در این قالب دنبال می‌نماید.

حجت الاسلام منصور میراحمدی یادآور شد : دانشجویان برای ثبت نام دوره‌های آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94 می توانند به آدرس  farhangi.sbu.ac.ir  مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...