افزایش رتبه علمی اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان

افزایش رتبه علمی اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان

نسبت تعداد اعضای هیأت علمی با مرتبه استاد تمام و دانشیار به کل اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان به بیش از 50 درصد افزایش یافت.

قاسم مصلحی به افتخارات و ویژگی های ممتاز دانشگاه صنعتی اصفهان در ابعاد گوناگون علمی و آموزشی اشاره کرد و تاکید نمود: ارتقاء جایگاه علمی این دانشگاه در حوزه های مختلف و در سطوح ملی و بین المللی به یاری توانمندی های آموزشی اعضای هیأت علمی نخبه و برجسته حاضر در این دانشگاه تحقق یافته است.

وی اضافه کرد: درحال حاضر دانشگاه صنعتی اصفهان با بیش از 11 هزار دانشجوی که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به تحصیل اشتغال دارند، از 477 عضو هیأت علمی بهره مند می باشد.

مصلحی تعداد اعضای هیأت علمی با مرتبه استاد تمام این دانشگاه را 90 نفر اعلام نمود و اضافه کرد: برخورداری از 153 عضو هیأت علمی دارای مرتبه دانشیاری نشان از آن دارد که برای اولین بار نسبت تعداد اعضای هیأت علمی با مرتبه استاد تمام و دانشیار به کل اساتید این دانشگاه به بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان بیان داشت که امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته، هرم هیأت علمی این دانشگاه برترکشور اصلاح و ارتقاء یابد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...