پذیرش دانش پژوه خواهر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث

پذیرش دانش پژوه خواهر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث

معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اظهار نمود: پذیرش دانش پژوه خواهر در مقطع ارشد دانشگاه قرآن و حدیث برای سال تحصیلی 96-95 صورت می پذیرد.

عبدالمجید خطیب، معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، به پذیرش دانش پژوه ویژه خواهران طلبه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث اشاره کرد و بیان نمود: گرایش های ارشد دانشگاه قرآن و حدیث شامل دو رشته علوم حدیث گرایش تفسیر اثری و  گرایش نهج البلاغه می باشد که پذیرش برای دو رشته علوم حدیث گرایش تفسیر اثری و  گرایش نهج البلاغه صورت می گیرد. معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) تصریح نمود: هم اکنون این هشتمین سال متوالی همکاری با دانشگاه قرآن و حدیث است و این دو رشته جدید به دلیل تقاضا و استقبال گسترده طلاب خواهر  برای مقطع ارشد انتخاب شده است. 

خطیب از ثبت نام طلاب خواهر واجد شرایط تا پایان بهمن ماه 94 خبر داد و بیان نمود: دارا بودن مدرک سطح دو حوزه علمیه و یا فارغ التحصیلی تا تاریخ 31 شهریور ماه سال95 از شرایط ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه قرآن و حدیث محسوب می شود. 

 گفتنی است که آزمون کتبی ورودی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث 27 فروردین ماه 1395 برگزار می شود و مکان برگزاری آزمون و تمامی دوره ها در اصفهان است.  

معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اظهار داشت: دو هفته پس از آزمون، نتایج اولیه اعلام می گردد و افرادی که حدنصاب نمره کتبی را به دست آورده باشند، دو برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه تخصصی و علمی دعوت خواهند شد و در این دوره ها از اساتید مطرح کشوری استفاده می شود، همچنین برای این دوره شرط سنی لحاظ نشده است.  

خطیب در خاتمه سخنانش افزود: طلاب خواهر واجد شرایط علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir و یا به پایگاه اینترنتی مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین(ره) به نشانی www.Morsalat.ir/mojtahede مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...