پذیرش دانش پژوه خواهر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث

پذیرش دانش پژوه خواهر در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث

معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اظهار نمود: پذیرش دانش پژوه خواهر در مقطع ارشد دانشگاه قرآن و حدیث برای سال تحصیلی 96-95 صورت می پذیرد.

عبدالمجید خطیب، معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، به پذیرش دانش پژوه ویژه خواهران طلبه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث اشاره کرد و بیان نمود: گرایش های ارشد دانشگاه قرآن و حدیث شامل دو رشته علوم حدیث گرایش تفسیر اثری و  گرایش نهج البلاغه می باشد که پذیرش برای دو رشته علوم حدیث گرایش تفسیر اثری و  گرایش نهج البلاغه صورت می گیرد. معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) تصریح نمود: هم اکنون این هشتمین سال متوالی همکاری با دانشگاه قرآن و حدیث است و این دو رشته جدید به دلیل تقاضا و استقبال گسترده طلاب خواهر  برای مقطع ارشد انتخاب شده است. 

خطیب از ثبت نام طلاب خواهر واجد شرایط تا پایان بهمن ماه 94 خبر داد و بیان نمود: دارا بودن مدرک سطح دو حوزه علمیه و یا فارغ التحصیلی تا تاریخ 31 شهریور ماه سال95 از شرایط ثبت نام مقطع ارشد دانشگاه قرآن و حدیث محسوب می شود. 

 گفتنی است که آزمون کتبی ورودی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه قرآن و حدیث 27 فروردین ماه 1395 برگزار می شود و مکان برگزاری آزمون و تمامی دوره ها در اصفهان است.  

معاون آموزشی و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) اظهار داشت: دو هفته پس از آزمون، نتایج اولیه اعلام می گردد و افرادی که حدنصاب نمره کتبی را به دست آورده باشند، دو برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه تخصصی و علمی دعوت خواهند شد و در این دوره ها از اساتید مطرح کشوری استفاده می شود، همچنین برای این دوره شرط سنی لحاظ نشده است.  

خطیب در خاتمه سخنانش افزود: طلاب خواهر واجد شرایط علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir و یا به پایگاه اینترنتی مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین(ره) به نشانی www.Morsalat.ir/mojtahede مراجعه نمایند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...