گسترش کارگاه‌های مهارتی در دانشگاه‌های کشور

گسترش کارگاه‌های مهارتی در دانشگاه‌های کشور

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به اینکه باید کارگاه های مهارتی در سطح کشور و دانشگاه‌ها توسعه پیدا کند اشاره کرد و اظهار داشت: توسعه کشور بدون شایستگی مهارت بی‌معناست.

محمدامین سازگارنژاد در مراسم افتتاحیه شانزدهمین مسابقات ملی مهارت کشور که در محل تالار شهیدان نژادفلاح برگزار گردید، گفت: مسابقات ملی مهارت به عنوان یک رویداد مهارتی و فرهنگی، شرایط کارآمدی از نظر اقتصادی و ترویج مهارت‌آموزی را برای همگان فراهم می‌آورد و تربیت نیروی انسانی را در تراز استانداردهای بین‌المللی تحقق می‌بخشد.

وی به اقدامات ارزشمند دولت در شرایط به فرجام رسیدن برجام اشاره کرد و آن را فرصت ارزشمندی برای کشور در عرصه توسعه ملی و رقابت جهانی قلمداد کرد و اضافه نمود: باید با به کارگیری تمامی ظرفیت ها و قابلیت‌های ملی و استانی در مسیر توسعه کشور قدم برداریم.

محمدامین سازگارنژاد ادامه داد: بدین منظور سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور می‌تواند با برگزاری مسابقات ملی مهارت و گسترش کارگاه‌های مهارتی و فراهم کردن بستر رقابت سالم و سازنده بین مناطق و به پشتوانه دستاوردهای حاصل از این مسابقات نقش مهمی را در ارتقای جایگاه مهارتی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی به عهده بگیرد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر اینکه جوانان نخبه مهارتی کشور در تولید و توسعه قابلیت های فناوری سهم ویژه‌ای دارند تاکید نمود و یادآور شد: این جوانان می‌توانند افتخارات ارزشمندی را برای کشور و مردم خود در سطح ملی و فرا ملی به ارمغان بیاورند.

وی به شرایط کنونی کشور که از بحران بیکاری رنج می‌برد اشاره کرد و گفت: امیدواریم تمامی دانشگاه‌های سطح کشور مهارت‌آموزی و مهارت‌دوستی را مهم و ارزشمند تلقی کرده و به این امر مهم اهتمام داشته باشند، چراکه توسعه کشور بدون شایستگی مهارت بی‌معناست و امروزه عصر شایستگی‌ مطرح است و نباید در مسیر مدرک‌گرایی به اصالت مهارت خدشه‌ای وارد آید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

اخبار مرتبط

جدیدترین اخبار

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...