گسترش کارگاه‌های مهارتی در دانشگاه‌های کشور

گسترش کارگاه‌های مهارتی در دانشگاه‌های کشور

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به اینکه باید کارگاه های مهارتی در سطح کشور و دانشگاه‌ها توسعه پیدا کند اشاره کرد و اظهار داشت: توسعه کشور بدون شایستگی مهارت بی‌معناست.

محمدامین سازگارنژاد در مراسم افتتاحیه شانزدهمین مسابقات ملی مهارت کشور که در محل تالار شهیدان نژادفلاح برگزار گردید، گفت: مسابقات ملی مهارت به عنوان یک رویداد مهارتی و فرهنگی، شرایط کارآمدی از نظر اقتصادی و ترویج مهارت‌آموزی را برای همگان فراهم می‌آورد و تربیت نیروی انسانی را در تراز استانداردهای بین‌المللی تحقق می‌بخشد.

وی به اقدامات ارزشمند دولت در شرایط به فرجام رسیدن برجام اشاره کرد و آن را فرصت ارزشمندی برای کشور در عرصه توسعه ملی و رقابت جهانی قلمداد کرد و اضافه نمود: باید با به کارگیری تمامی ظرفیت ها و قابلیت‌های ملی و استانی در مسیر توسعه کشور قدم برداریم.

محمدامین سازگارنژاد ادامه داد: بدین منظور سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور می‌تواند با برگزاری مسابقات ملی مهارت و گسترش کارگاه‌های مهارتی و فراهم کردن بستر رقابت سالم و سازنده بین مناطق و به پشتوانه دستاوردهای حاصل از این مسابقات نقش مهمی را در ارتقای جایگاه مهارتی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی به عهده بگیرد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای بر اینکه جوانان نخبه مهارتی کشور در تولید و توسعه قابلیت های فناوری سهم ویژه‌ای دارند تاکید نمود و یادآور شد: این جوانان می‌توانند افتخارات ارزشمندی را برای کشور و مردم خود در سطح ملی و فرا ملی به ارمغان بیاورند.

وی به شرایط کنونی کشور که از بحران بیکاری رنج می‌برد اشاره کرد و گفت: امیدواریم تمامی دانشگاه‌های سطح کشور مهارت‌آموزی و مهارت‌دوستی را مهم و ارزشمند تلقی کرده و به این امر مهم اهتمام داشته باشند، چراکه توسعه کشور بدون شایستگی مهارت بی‌معناست و امروزه عصر شایستگی‌ مطرح است و نباید در مسیر مدرک‌گرایی به اصالت مهارت خدشه‌ای وارد آید.

جهت كسب اطلاعات بيشتر با متخصصين خانه مشاوره تماس حاصل نماييد.
توجه:در صورت شنیدن پیغام خطا و یا عدم برقراری ارتباط به علت شلوغی خطوط، کمی صبر نموده و مجددا تماس بگیرید.

"خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان " 
مشاوره دهنده تخصصی سوالات شما 
برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099071013 تماس حاصل فرمایید
بدون پیش شماره از سراسر کشور
تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب
حتی ایام تعطیل

در صورت عدم برقراری ارتباط اینجا کلیک کنید
...تمامی حقوق محتوا مربوط به خانه مشاوره می باشد ...
... طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پیام آوران پارسیان ...